Sekcją Finansową UB na Dolnym Sląsku kierował w latach 1949-54 we Wrocławiu Stanisław Ligoń, prawdziwe nazwisko Lemberger
Kategorie: Wszystkie | ALBUM | POST | Radio Katowice | SOWA
RSS
wtorek, 07 lipca 2015
Apel przeciwko tajnym paktom TTIP i TISA, które zastępują demokrację kryptosyjonistyczną dyktaturą fałszywych, Unijnych Elit

CampactÜber uns | Kontakt

TISA
06.07.2015 - Abonnent/innen: 1.723.732

 

Lieber Stan David Ligon,

schon 207141 Menschen haben innerhalb von vier Tagen unseren Appell gegen das TISA-Abkommen unterzeichnet – und Sie sind auch mit dabei. Herzlichen Dank dafür!

Jetzt drängt die Zeit: Bereits übermorgen wollen wir am Verhandlungsort in Genf um Einlass bitten – mit mindestens 250.000 Unterschriften gegen TISA in der Hand. Helfen Sie uns dabei, so viele zu werden. 

Bitte informieren Sie Freund/innen, Bekannte, Nachbarn und Arbeitskolleg/innen über den Appell:

... per
Facebook

... per
Twitter

... per
Google-Plus

… per E-Mail, indem Sie den unten stehenden Mobilisierungstext weiterleiten

Mit herzlichen Grüßen

Christoph Bautz, Geschäftsführender Vorstand

*** TEXT ZUM WEITERLEITEN PER MAIL ***


Hallo,

ab dieser Woche verhandelt die EU streng geheim mit 23 Staaten das Dienstleistungs-Abkommen TISA.

Zdjęcie użytkownika Stefan Kosiewski. 

Damit können Konzerne eine neue Deregulierungs- und Privatisierungswelle durchsetzen und den Datenschutz aushöhlen. Das Gute ist: Wenn wir das jetzt bekannt machen, können wir den Plan noch durchkreuzen. 

Ich habe gerade einen Appell gegen TISA unterschrieben, der schon am Mittwoch übergeben werden soll. Unterzeichne bitte auch Du den Campact-Appell:

https://www.campact.de/Tisa

Beste Grüße

Stan David LigonTiSA PKN44 PDO149 ZR540 Kordian Mikke Akt I Swieczka 4 HERODY Herodenspiel Von Stefan Kosiewski FO539 PKN43... by Stefan Kosiewski

http://sowa.quicksnake.de/Polnischer-Schulverein-OSWIATA/TISA-tajny-plan-koncernow-Polski-Komitet-Narodowy-44-PDO-149-ZR-von-Stefan-Kosiewski-540

 

NIHIL NOVI NA GREXIT PKN45 Konstytucja Europy Ojczyzn PDO150 HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski CANTO... by Stefan Kosiewski

http://sowa2.quicksnake.net/Recognition/NIHIL-NOVI-NA-GREXIT-PKN45-Konstytucja-Europy-Ojczyzn-PDO150-HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski-CANTO-DXLI

http://sowa.quicksnake.at/Protestbewegung/Apel-przeciwko-tajnym-paktom-TTIP-i-TISA-ktore-zastpuj-demokracj-kryptosyjonistyczn-dyktatur-faszywych-Unijnych-Elit

05:40, kultur , SOWA
Link
czwartek, 11 listopada 2010
Holocaust, milionowe oszustwa w USA./ Millionenbetrug bei Holocaust-Entschädigungen

Holocaust, milionowe oszustwa w USA. wideo

+
Holocaust, milionowe oszustwa w USA.
01:35 | 7,29 MB
Użytkownik: kulturzentrum
Audio ›
04:54     
 
Holokaust, milionowe oszustwa w USA.
sowa
Państwowa telewizja niemiecka ARD przyniosła w rocznicę tzw. kryształowej nocy (spalenia synagog w hitlerowskich Niemczech) informację o milionowych oszustwach bandy żydów amerykańskich, które wykryła ostatnio prokuratura w USA. 
Aresztowano 17  żydowskich imigrantów z byłego Związku Sowieckiego, którzy skasowali na sfałszowane papiery ok. 42 mln dolarów odszkodowania od rządu Niemiec, za rzekome prześladowanie nie istniejących nigdy w rzeczywistości, żydowskich ofiar.
Fundacja żydowska, która przez 16 lat zamieszana była w kryminalny proceder tłumaczy, że to tylko 1 proc. wszystkich odszkodowań, które załatwiała w tym czasie. W sumie: 42 mln x 100 = 4 200 milionów dolarów wypłaconych nie wiedzieć komu i za co!
Pośród kilkudziesięciu komentarzy zamieszczonych przez poruszonych widzów na internetowej stronie pierwszego programu telewizji niemieckiej, mimo policyjnej kontroli internetu w Niemczech nastawionej głównie na szukanie pederastów i antysemitów, znajduje się i zapis wynikający z nieznajomości zasadniczych różnic cywilizacyjnych między żydami, a ludźmi kultur europejskich. Wpis ten zapytuje uprzejmie, dlaczego oficjalnego komunikatu na ten temat nie ogłasza Centralna Rada Zydów w Niemczech, dlaczego nie ma stanowiska Centralnej Rady Zydów w USA i dlaczego brakuje w tej sprawie oficjalnego stanowiska Ministra Sprawiedliwości rządu Baracka Huseina Obamy?
 
Mentalność ludzka ma źródła w mądrościach powtarzanych z lubością przez pokolenia, jeśli to powtarzanie ma jakiś namacalny sens. Choschen ha-mischpat 156,5 mówi na ten przykład:
"...dem Juden ist es erlaubt, das Vermögen der Nichtjuden an sich zu bringen. Auf jede Art und Weise, denn das Vermögen der Akum (Goyim) ist wie herrenloses Gut".
 
Znajomość z pewnym żydowskim adwokatem we Frankfurcie nad Menem, który z odzyskanego dla klienta za skradzione w Polsce auto odszkodowania pobrał sobie kilka tysięcy euro za dwie inne usługi, których w rzeczywistości nigdy nie było, pozwala przetłumaczyć na nasze przytoczone zdanie słowami tegoż mecenasa: "Herr Ligon, das Geld war da". Pieniądze były (to się brało), bo
 
"...żydowi jest dozwolone, majątek nieżyda zabrać. W każdy sposób, bo majątek nieżyda (goja) jest jak bezpańskie dobro", jak mówi Pismo.
 
 
Stan David Ligoń

Millionenbetrug bei Holocaust-Entschädigungen

 

Deutsche Entschädigungs-Fonds für Holocaust-Überlebende sind in den USA um rund 30 Millionen Euro betrogen worden. Die Staatsanwaltschaft nahm 17 Personen fest, die Tausende von Anträgen fingiert haben sollen. Unter den Festgenommenen ist auch ein ehemaliger Stiftungsdirektor.  mehr

http://gloria.tv/?media=109225

01:43, kultur , SOWA
Link
środa, 09 czerwca 2010
Stanisław Dawid Ligoń, Stefan Kosiewski: Silny Pedofil, słaba Polska.
11:24

2010-06-09 | 15:44:48 sowa:

S. Dawid Ligoń, Stefan Kosiewski: Silny Pedofil, …

http://sowa.quicksnake.pl
Stanisław Dawid Ligoń, Stefan ...
Trzęsienie ziemi na Haiti i powódź w Polsce to fakty naturalne, należące … «więcej»Stanisław Dawid Ligoń, Stefan Kosiewski: Silny Pedofil, słaba Polska.
 
Trzęsienie ziemi na Haiti i powódź w Polsce to fakty naturalne, należące do całokształtu rzeczy i zjawisk tworzących wszechświat, nie będących wytworem pracy człowieka. Natomiast zdaniem Radosława 
Sikorskiego, szefa dyplomacji w Polsce, który niedawno jeszcze chciał kandydować na prezydenta, naturalne na pokładzie tupolewa było to, że dyrektor protokołu dyplomatycznego prezydenta RP siedział sobie w kabinie pilotów podczas lądowania, a nie był pod ręką prezydenta, zaś naczelny szef dowództwa lotnictwa wojskowego siedział w kuczki nie zapięty w pasy obok drugiego pilota, lub klęczał na składanym klęczniku wydając przy tym za pilota komendę: Podwozie!
 
Naturalne zdaniem ministra Sikorskiego było to, że pierwszy pilot nie kontaktował z wieżą kontrolną na rosyjskim lotnisku wojskowym w czasie podchodzenia do lądowania. Milczał, bo poraził go śmiertelny strach, kiedy na karku usiadł mu zimny oddech dwóch aniołów śmierci, a prezydent Kaczyński nie skorzystał przy tym z prawa łaski i nie zmienił swojej uprzedniej decyzji o przymusowym lądowaniu, wydanej w w stosunku do swojej żony Marii i 94 innych ludzi z różnych politycznych formacji wielkiego narodu, jak to określi wkrótce abp Amato ogłaszając ks. Popiełuszkę błogosławionym dekretem papieskim.
 
Trzęsienie ziemi u murzynów na Haiti i powódź w Polsce wywołują na całym świecie fale ludzkiego współczucia i to jest normalne, że Amerykanie spieszą natychmiast z pomocą humanitarną w sile kilku dywizji, a Niemcy chcą wysłać na tereny zalane powodzią miliardy... worków do wypełnienia piaskiem.
 
Tymczasem miejscowa posłanka z parti Mulatów miesza do jednej kupy niepotrzebne szczepienia przeciwko fałszywej pandemii z epidemią tyfusu, który pojawia się naturalnie na terenach zalanych przez szamba po powodzi  i  rozlewa, chlapie za premierem: "Stan klęski żywiołowej w niczym nam nie pomoże". 
 
Julia Pitera jest szczera w stosunku do Narodu Polskiego jak szczere do bólu było zapewnienie goebellsa stanu wojennego: rząd się wyżywi (...a naród może sobie zdychać). Bowiem Julia Pitera i Radosław Sikorski wiedzą, co może im pomóc w czasie powodzi: Komorowski na prezydenta! Po trupach w samolocie, wśród fali burzanu wychodzą na suchego przestwór oceanu teatralnych zachowań i języka władzy.
 
Przypomnijmy zatem, że była taka księżka "Drugie dno" i trzeba to było przeczytać. Tam był trup znaleziony w wannie, a książki nie było w księgarni, bo wydrukowano ją za Gierka, gdy cenzura była nadzwyczaj czujna i dowody swojej mrówczej pracy wysyłała przez umyślnych do publikacji w Szwecji.
 
Trupa w szafie ma murzyńska wyspa Haiti, nie należąca do terytoriów zamorskich Francji czy Unii Europejskiej, na której rozlewa się na razie tylko potop, choć miało być prawdziwe trzęsienie ziemi, bo wszyscy wiedzą, że została przecież nagrana nie tylko przez Rosjan rozmowa Jarosława Kaczyńskiego z Lechem Kaczyńskim i tę rozmowę dostanie w końcu międzynarodowy sąd, do którego odwołają się rodziny ofiar niezrzeszone w przybudówce partyjnej sztabu wyborczego PiS używającej obłudnie nazwy: "rodzin ofiar katastrofy lotniczej" dla potrzeb kampanii prezydenckiej Jarosława K., który kandyduje w zaparte.
 
A może być przecież i tak, że międzynarodowy sąd, który osądzał już przywódców Chorwacji i Serbii a podbite narody byłej Jugosławii srogo przy tym upokarzał, każe wsadzić do czarnego pudła wybranego przez Polaków i mniejszości narodowe prezydenta Kaczyńskiego, żeby posłuchać, jak zaśpiewa: "Z ziemi polskiej do Polski" i porównać to z zapisem rozmowy przez telefon satelitarny, który nagrały m.in. MOSSAD, BND i CIA oraz FSB i białoruskie KGB.
 
Ewentualne ogłoszenie stanu klęski żywiołowej w Polsce w niczym nie pomoże 10 kandydatom na urząd prezydenta, bo odsunie tylko w przyszłość termin wyborów i wyblakną na bilbordach śliczne ich twarze. Będą podobni do siebie kropka w kropkę, silny prezydent i uczciwa Polska, sprawiedliwy, głosuj na niego, a będziemy żyli z jedną ręką w rakietowym nocniku na Mazurach a nogi wyciągniemy na drugim Haiti. 
 
Naturalnie, że Pitera jest z wykształcenia nauczycielką i dlatego robi za walkę z korupcją, a szef dyplomacji Sikorski robił za młodu za taliba, więc nie studiował historii sztuki dyplomacji i nie musi znać zakazanych ongiś przez cenzurę w PRL-u prac Juliusza Łukaszewicza, ostatniego ambasadora wolnej Polski we Francji, które są zapisem działalności dyplomacji polskiej w czasach, które minęły bezpowrotnie, w których dyplomacja była odpowiedzialną, ideową służbą, a nie usługiwaniem zachciankom człowieka, który po wygraniu wyborów teatralnie wyklepał swoją rolę przed kamerami telewizji, w obliczu brata: "Panie Przewodniczący, melduję wykonanie zadania"!
 
"Dla mojego Ojca - zapisał w słowie wstępnym do książki "Dyplomata w Paryżu 1936-1939" Julian Łukasiewicz, junior - służba Rzeczpospolitej była wartością nadrzędną. Z nią wiązał on swoją wiarę, nadzieję i sens życia". To było w czasach wolnej Polski naturalne, po 17 września wkroczyła jednak na wschodnie tereny Rzeczypospolitej antypolska zmowa dwóch światowych bandytów. Przypomnijmy zatem, że Komorowski poleciał niedawno do Moskwy z Jaruzelskim, na obchody zakończenia Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, która według Moskwy zaczęła się nie w 1939 roku, lecz dopiero w 1941 r., po Katyniu i Miednoje, po zesłaniu 1,5 miliona Polaków na Sybir, bo naturalne dla dyplomacji w Rosji ciągle jest mniemanie, że wszystkie wojny przed wojną nie były wojnami, lecz polityką zrobioną takimi samymi metodami, jak stan wojenny Jaruzelskiego.
 
Stan klęski żywiołowej ogłasza rozumna władza wtedy, kiedy jest to potrzebne dla dobra narodu. Zarządza ten stan premier po to, żeby uratować to, co jeszcze da się uratować, żeby pomóc poszkodowanym ludziom w potrzebie. Stan klęski żywiołowej pozwala odpocząć także od natarczywości polityków, którzy za wszelką cenę pchają się na wały przeciwpowodziowe, żeby cudze nieszczęście wykorzystać jak pederasta wykorzystuje nie swoje dzieci dla własnych uciech. Nie ma naszej zgody na zboczenia.
 
S. David Ligoń,
czytał z Frankfurtu nad Menem
Stefan Kosiewski
http://pl.gloria.tv/?media=81577
Tagi: Kosiewski
14:28, kultur , SOWA
Link
czwartek, 15 kwietnia 2010
Czy Prawo Kościelne zezwala człowiekowi na łamanie przykazania Bożego: Pamiętaj, abyś Dzień Swięty święcił?

Szanowna Pani,
 
podzielam Pani uwagę na temat naszej nieznajomości i wyjaśniam: używa Pani darmowego adresu internetowego na serwerze yahoo, który jest ogólnodostępny i nie ma Pani do niego tytułu prawnego.
 
Nie rozumiem Pani złośliwości na temat ew. pochówku Marii i Lecha Kaczyńskich w Moskwie, gdyż można  przypuszczać, że ani rodzina zmarłych, ani mieszkańcy rosyjskiej stolicy nie byliby uszczęśliwieni Pani propozycją.
 
Nie podnosiłiśmy tematu rozgrywek politycznych w PiS, gdyż nie wiadomo, czy grupa ta nie podzieli wkrótce losu swoich byłych koalicjantów rządowych: LPR Giertycha i Samoobrony.
 
Naród Polski jest jeszcze, dzięki Bogu w znakomitej większości polskiego pochodzenia narodowego i wyznania rzymskokatolickiego i dlatego mam prawo przypuszczać, że Naród Polski myśli inaczej niż Pani.
 
Naród Polski zastanawia się np. dzisiaj, czy kardynał Dziwisz wie, w jakim kościele rzymskokatolickim w Polsce małżeństwo Maria z domu Szydłowska i Lech Kaczyński syn Rajmunda zawarli katolicki i święty związek małżeński.
 
Naród Polski zastanawia się, czy Episkopat Polski wie, kto trzymał do chrztu świętego parę bliźniaków: Jarosława i Lecha Kaczyńskich, synów Rajmunda?
 
Bo Naród Polski świeżo ma jeszcze w pamięci chrzest Ludwika Dorna przed objęciem posady mnistra spraw wewnętrznych w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.
 
Zgadzam się z Panią, że w życiu powinno się mieć priorytety i zasady moralne. Polaków i Katolików uczy tych spraw Dom Rodzinny i Kościół. Dla Polaka priorytetem jest Naród Polski i Polska, a dla Katolika Pan Bóg w Trójcy świętej Jedyny.
 
Dla żydów jest prawo i żyd może być w Polsce pochowany po śmierci, tak samo jak na całym świecie, dopiero po zakończeniu dnia świętego, tzn. uroczystości pogrzebowe mogą się rozpocząć np. w Warszawie w sobotę wieczorem.
 
Czy Pani widziała kiedykolwiek w Polsce pogrzeb w niedziele?
- Nie mogła Pani widzieć, bo jak to ostatnio ktoś przypomniał Polakom w internecie: żaden chrześcijanin, żaden ksiądz katolicki, ani biskup, czy kardynał nie odważy się podnieść ręki na uświęcony Zmartwychwstaniem Jezusa Dzień Pański. Nie pójdzie żaden ksiądz na pogrzeb, bo by go z wiary wyklnęli. Bo każdy ksiądz musi się trzymać prawa kościelnego jak talmudyczny żyd trzyma się swojego prawa.
 
Biskup Krakowa ks. kardynał Stanisław Dziwisz nie może ulegać w tej sprawie podszeptom Szatana.  Obama i Sarkozy muszą to sobie wziąść pod uwagę podobnie jak Grupa Windsor w Polsce, Bildenbergi, iluminaci każdego stopnia.
 
Twierdzi Pani, że oni chcieli wolnej Polski, a ja Pani odpowiem, że zamek w spodniach i zamek w drzwiach to nie to samo, co zamek w  Będzinie, chociaż to samo słowo ma się na języku.
 
Pamięć o nieszczęsnych ofiarach katastrofy samolotu nad lotniskiem w Smoleńsku nie została jeszcze ujawniona. Jeszcze nie podano do publicznej wiadomości zapisów czarnych skrzynek, które odczytuje się przecież bezzwłocznie przy użyciu komputera, a nie po wielodniowych badaniach przy pomocy lupy.
 
Naród Polski nie życzy sobie na pewno jednego, co możemy jasno powiedzieć, żeby pamięć o Zagładzie Inteligencji Polskiej w 1940 roku łączyć i zastępować pamięcią po ofiarach wypadku, który miał miejsce nad Smoleńskiem.
Tymczasem jednak podnoszone są już takie próby glajszachtowania, po żydowsku mówiąc wielu tysięcy Polaków zamordowanych strzałem enkawudzisty z ofiarami katastrofy, która dotknęła wszystkich Polaków tak samo głąboko jak niedawny wypadek w bytomskiej kopalni i zawalenie dachu hali wystawowej w Chorzowie nad głowami niewinnych hodowców gołębi.
 
Pamięć o nieszczęsnych ofiarach tych dwóch katastrof nakazuje w tym miejscu zapytać, czy rząd Jarosława Kaczyńskiego i Kancelaria Prezydenta Kaczyńskiego wywiązały się ze swoich zobowiązań wobec biednych wdów i osieroconych dzieci?
 
Czy bezrobotny Polak ma co położyć na stole na śniadanie po dwudziestu latach od tzw. okrągłego stołu w Polsce? Czy za panowania Lecha Kaczyńskiego wprowadzono już wreszcie urzędowe zasiłki dla wszystkich głodnych i pozostających bez pracy?
 
Jeżeli powiem, że odsyłam Panią do przemyśleń, to będzie znaczyło, że mam na myśli nie tylko księdza kardynała Dziwisza ale i Nuncjusza Apostolskiego w Polsce, którzy (być może i z Naczelnym Rabinem w Polsce?) dojdą do wspólnych ustaleń w sprawie tego pogrzebu. Dla zachowania spokoju społecznego w Polsce, dla dobra Narodu Polskiego i dla nienarażania Narodu Polskiego na kolejne, bolesne straty.
 
Zarządzone tymczasem przez p.o. Prezydenta RP  Komorowskiego przedłużenie okresu urzędowej żałoby uległo by dalszej prolongacie.
 
Z szacunkiem
 
Stan David Ligoń
Szanowny Panie,
Uprzejmie prosze o skreslenie mnie z Panskiej listy emailowej (nawet Pana nie znam i nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek udostepnila Panu swoj adres internetowy) i zaprzestanie wysylania do mnie tak obrazliwych opini i cytatow. 
Dziekuje tez Bogu, ze nie zasugerowal Pan na miejsce pochowku Moskwy.
Polecam  Panu, aby zajal sie Pan zywymi politykami, a nie tymi, ktorzy juz Panskim pogladom nie zagrazaja.
Co do rozgrywek politycznych PIS-u, niech sie Pan opamieta. Jaroslaw Kaczynski jest przeciez czlowiekim, ktory w tej chwili pograzony jest w ogromnej zalobie. Czy jest Pan dumny z siebie, ze neka Pan zarowno jego jak i wole wiekszosci Narodu Polskiego oraz kosciola?
W zyciu trzeba miec priorytety, zasady moralne - a co mi Pan teraz udowadnia w swojej wiadomosci, ze Sowieci zabili w czesci naszego spoleczenstwa normy moralne i etyczne, czlowieczenstwo?
Niech nam Pan pozwoli przezyc ten tragiczny czas w spokoju, gdyz wielu wspanialych Polakow odeszlo. Ci ludzie pragneli dla nas i naszych potomkow wolnej Polski!!! Niech Pan o tym nie zapomina. (Pan raczej tego nie rozumie...)
Pozdrawiam,Ava Polansky-Bak
Tak bardzo Panu zal tych miejsc na Wawelu, ze musi Pan poniewierac pamiec Zmarlych? Przeciez oni, ktorzy walczyli o wolna Polske nie powinni lezec z sp. krolem, ktory doprowadzil do rozbiorow Polski. Towarzystwp Naczelnego Wodza jest bardzo odpowiednie, ze wzgledu na laczace tych ludzi idee polityczne.
 
"Courage is very important. Like a muscle, it is strengthened by use." - Ruth Gordon   
http://groups.google.de/group/sowamagazyn/browse_thread/thread/aa4087f47d482e6
środa, 10 czerwca 2009
jakie wnioski ze swojego współudziału w zbrodni zwodzenia Polaków na manowce libertas wyciągnął dla siebie katolik Pająk Roman?

Sowa Magazyn Europejski LOTNICTWO PODWODNE

Avión Submarino.
Alguien vió alguna vez que un avión salga volando desde lo profundo del océano?? No es maqueta y no hay trucos o edición. Es real!!!
Czas trwania::0:09
Wczoraj o 10:48 · Skomentuj · · Udostępnij

Sowa Magazyn Europejski Prezydent Łodzi Jerzy Kropiwnicki: Nie sądzę, bym nazwał strażnika „chujem”

 

Shalom

Źródło: lebn.blogspot.com
gazeta.Łódź 2009-06-02 Incydent wydarzył się w czasie uroczystego odsłonięcia zdroju ulicznego w pasażu Schillera. Kiedy autorzy rzeźby pozowali do zdjęć, prezydent Kropiwnicki odszedł na bok. Wtedy zaczepił ...
http://lebn.blogspot.com/2009/06/prezydent-odzi-jerzy-kropiwnicki-nie.html
13:00, reakcja , apartheid, kryptorasizm syjonistyczny
Link Dodaj komentarz »
19:11, kultur , SOWA
Link
sobota, 04 października 2008
Stan David Ligoń: Postulowany Plan Rapackiego, skazać za skłonności wyrażone myślą

http://www.mypodcast.com/fsaudio/sowa_20081004_0606-306396.mp3

Kapuś Służby Bezpieczeństwa przyuczony do zawodu reżysera filmowego nakręcił za peerelu prawdziwe badziewie milicyjne "Czy tu biją".  Film był z pozoru fabularny, w rzeczywistości bowiem należał do arsenału szkoleniowego ubowców tak samo jak pojemnik z gazem łzawiącym i cewka indukcyjna spuszczana do łazienki po drucie w kanale wentylacyjnym tuż obok kranu nad wanną, który należało odkręcić, żeby ściągnąć mówiącego nad tę wannę, w pobliże kranu z wodą i cewki spełniającej doskonale rolę ubeckiego mikrofonu w systemie totalnego podsłuchiwania eksploatowanego Narodu.
 
Wałęsa publicznie poinformował Polaków po latach, że dawał ponoć pozwolenie dwudziestu KOR-owcom nie tylko na te rozmowy nad wanną (celował w nich Gwiazda z Walentynowicz) co i na .: bratanie się ze swoimi rasitami w upojnym zaciszu oficerskich gabinetów. Icek Kordblum występował w tym żydowskim teatrze dla Polaków jako Jacek Kuroń a Berele Lewartow nosił nawet po śmierci ( dla trzech żydobiskupów i wszystkich w Polsce telewizji oraz gazet) przybrane nazwisko polskiego chłopa:  Geremek.
 
Rzecz nie w nawijaniu na temat samej sztuki operacyjnofilmowej, która w systemie apartheidu syjonistycznego zapełniała sale kinowe tabunami tajnych współpracowników, lecz w samej istocie Diabelskiego ZŁA, sączonego do podświadomości Polaków rozpracowywanych nad wanną z karpiem, który przemawiał tak oto przed Wigilią szczerze do ubowców po polsku.
 
Dzisiaj to wszystko już nieistotne, bo Własność Narodu Polskiego została raz na zawsze sprywatyzowana jak przedmioty ze złota i srebra wypożyczone ponoć tylko od Egipcjan przed pielgrzymką Nowego Narodu, która według Mojżesza Wałęsy musi potrwać tak długo, aż się wytraci pamięć po przedmiotach i dłużnikach.
 
Gdyby zaś jeszcze odżywała w nowożytnych Polakach Pamięć ethosu Narodu Polskiego, albo chociaż skłonności do nazywania syjonistycznych nieprawości po imieniu, to obecnie system apartheidu 
żydoeuropejskiego ma ustawowo jeszcze załatwić skłonności do Polaków w Unii Europejskiej. Szatański pomysł nazwany został już zarawdę po diabelsku: Plan Rapackiego, w nawiązaniu do planu spacyfikowania Narodów zgłoszonego za Gomułki w siedzibie Narodów Zjednoczonych.
 
W tym celu obecny Wiceminister Adam Rapacki zapowiedział publicznie, że chodzi tylko o to, żeby policji dać prawo podpuszczania niewinnych ludzi, jak na filmie Marka Piwowskiego, do czynów moralnie haniebnych a prawem zakazanych, jak pedofilia i nekrofagia. Chodzi o to, żeby nakręcić w majestacie prawa takie filmy fabularne i dokumentalne, które pokażą, jak można dziecko oszukać niczym Egipcjanina, sprowadzić na manowce, by wykorzystać naiwność a potem zjeść jak głupiego Jasia, który funkcjonuje przecież z Małgosią w kulturze judeochrześcijańskiej na całego.  Pozwoli to nie tylko ujawnić tych, którzy rozpowszechniają pornografię z udziałem dzieci, ale także dotrzeć do ludzi o takich skłonnościach - powiedział minister Rapacki, którego należy za to tylko natychmiast podać do dymisji z zajmowanego Polakom stanowiska.  
 
Bo jeśli na najwyższym stadium swojego rozwoju syjonistyczny system rasistowski będzie chciał zwalczać Opozycję Pozaparlamentarną, Prawdziwych Polaków a swoich przeciwników po katolicku, jak zwalczała już  .: braci Czeskich w Konstancji Wszetecznica Wielka, za samo tylko chore podejrzenie o to, że mogą posiadać skłonności do czynów ustawowo zabronionych, to żydomason i psycholog Samson, który nie mógł latami pojąć sensu dobrodziejstwa prowokacji podrzuconych mu do śmietnika fotek rozebranych dzieciąt, będzie mógł jeszcze zostać postulowanym świętym, w długim orszaku żydowskich świętych, których powynosił był na widok publiczny Santo Subito, coraz bardziej już tylko orszakowany.
 
Stan David Ligoń
http://www.jesusclick.net/blog_archive/348/200810
http://sowa.mypodcast.com/200810_archive.html
12:12, kultur , SOWA
Link
czwartek, 21 sierpnia 2008
Stan David Ligoń: Tarcza, dobrotliwi żydzi a Sprawa Polska

Download this episode / kliknij, wysłuchaj, ściągnij mp3 (8 min) 

Od PKN
żydzi pomagają sobie: rabin Chaim Silver dał człowiekowi dobrą opinię, a 1200 ortodoksów dało się oszukać na 250 mln dolarów
 
 Joseph  Shereshevsky, 52 letni żyd amerykański z Norfolk w stanie Virginia zebrał więcej, niż 1/4 miliarda dolarów od swoich rodaków obiecując im lukratywne geszefty w nieruchomościach.
A jaką opinię miał wystawić Szereszewskiemu rabin Chaim Srebrakowski, który znał go tylko od dobrej strony, jako cieszącego się powszechnym szacunkiem filantropa? FBI postawiła zarzut oszustwa, ale czy to jest oszustwo, jeżeli człowiek przy lokowaniu cudzych pieniędzy ma po prostu miesięcznie milion dolarów więcej wydatków biurowych, niż przychodów? Joseph Shereshevsky chciał przecież tylko dla wszystkich żydów dobrze i nikomu nie szkodził; chciał wszystkim żydom pomóc, bo wiedział, że żydzi sobie pomagają. Ameryka zaniemówiła, bo czy można oskarżać o oszustwo filantropa, któremu coś się w geszeftach nie poszczęściło?

Amerykański filantrop Sorosz spacyfikował 38 milionową Polskę wydając tylko 1 mln dolarów na skanalizowanie (wyciszenie) najbardziej inteligentnych, młodych, twórczych ludzi. Tysiące jego ofiar, które w innych warunkach polityczno-społecznych grabiłyby ochoczo trawniki na czyn społeczny w Boże Ciało, pozakładało pod wpływem doradców z Fundacji Batorego tzw. (po amerykańsku) ngo , czyli organizacje pozarządowe, a następnie powykładało się przy trudnościach przede wszystkim
natury finansowej . Czy można mieć wobec tego  pretensje do polityków w Polsce, że uchwalili na domiar złego morderczą dla organizacji pozarządowych Ustawę o rzekomej możliwości pozyskiwania 1 % z odpisów od podatków, których zwolnieni od podatku nie mogą płacić, a nie zwolnieni nie są w stanie płacić?
Sorosz chciał dobrze dla wszystkich żydów w Polsce, dlatego pomógł paru żydom znaleźć zatrudnienie w Fundacji Batorego. 

"14 lutego 2005 r. gościem Fundacji im Stefana Batorego był Jarosław Kaczyński, który wygłosił tam wykład, a 19 września 2005 r., a więc na kilka dni przed wyborami, wykład w Fundacji wygłosił Lech Kaczyński. 6 września 2005 r. był tam z wykładem Donald Tusk. O ile pobyt Kaczyńskich w Fundacji im. Stefana Batorego jest niezrozumiały, to pobyt tam Donalda Tuska jest oczywisty, gdyż Andrzej Olechowski, ojciec założyciel PO, jest w jej władzach. Czy bracia Kaczyńscy zawarli jakiś układ z Fundacją im. Stefana Batorego"? pytał w maju 2006 roku polski patriota, Stanisław Bulza w korespondencji wysłanej z Wałbrzycha do Frankfurtu nad Menem  Izraelscy żydzi pomogli gruzińskim żydom dokonać zbrojnego wypadu na irański lud Osetyńczyków w dniu otwarcia Igrzysk Olimpiady w Pekinie, którą Polska miała sromotnie przegrać w koronnych konkurencjach, żeby Polakom zrzedła mina i przygnębieni wspomnieniem Prowokacji w Gliwicach oraz widokiem czołgów prących jak na Czechosłowację na Hutę Katowice opowiedzieli się w sondażach za zainstalowaniem w Polsce amerykańskich baterii rakiet antyatomowych przez kilku dobrotliwych panów spotykających się na odczytach w Fundacji Batorego.

Jeżeli Kaczyński, Tusk i Sikorski nie chcieli nikogo oszukać, a tylko nie znają się na amerykańskich interesach, jak żyd Szereszewski nie znał się na geszeftach, albo nie znają się na amerykańskiej polityce imperialnej, jak nie znali się już w Polsce: Aleksander Kwaśniewski, Leszek Miller, Włodzimierz Cimoszewicz i Jerzy Szmajdziński, kiedy ochoczo wsparli militarnie zbrodniczą agresję USA na Irak, to czy trzeba mieć zaraz pretensje do ludzi, którym się nie poszczęściło w polityce, w tamtym wypadku, lub nie szczęści się teraz, a jeszcze tylko o tym nie wiedzą?

Chyba to dobrze, że żydzi sobie pomagają, a rabin jest przy geszeftach. Ale, czy zawsze tak być powinno, żeby oni byli osamotnieni? żeby sami sobie pomagali? Czy nie powinni też czasem Polacy mieć w swoim kraju coś do powiedzenia? Może by wtedy nie wychodził Rywin na tym pomaganiu jak polski szlachcic Zabłocki na mydle i może  by powstała wreszcie jakaś logiczna Polska Polityka Wschodnia i związana z tym doktryna obronna nie Norfolk w stanie Virginia, ale Polski, w której decyzją tych, co chcą dla Polaków dobrze, zlikwidowany będzie wnet powszechny obowiązek obrony Ojczyzny, a zacznie się robić miejsce na
zaciężne wojska antyrakietowe i geszefty na  interwencjach militarnych.

Z Frankfurtu nad Menem mówił
Stan David Ligoń
http://sowa.mypodcast.com/200808_archive.html
02:18, kultur , SOWA
Link
sobota, 14 czerwca 2008
Olimpijski remis. Globalizacja - Detabuizacja, Bildenberg - Windsor (PZPR - PZPN) 0:0
Od Tomaszów Mazowiecki

Download this episode / kliknij, sciągnij mp3, wysłuchaj (10 min) 

 To Polacy zadecydowali o tym, że Irlandczycy odrzucili Traktat Lizboński w powszechnym referendum

 http://sowa.mypodcast.com/

Polacy, których skutki zmowy żydokomunistów z żydokorowcami, w 1989 roku w Magdalence i przy tzw. okrągłym stole, wypędziły do Irlandii za chlebem zapowiadali jeszcze niedawno na blogach: Sytuacja, kiedy irlandzcy pracodawcy zatrudniają głównie podatnych na wyzysk Polaków czy innych obcokrajowców, a nie Irlandczyków może wzbudzić negatywne nastroje w stosunku do emigrantów wśród społeczeństwa irlandzkiego.
Dla polityków, ktorzy za cudze pieniądze latają sobie po świecie globalizacja kojarzyć może się z turystyką. Globalizacja to nie jest jednak radosna, masowa turystyka zapłacona przez podatnika dla nielicznych, to są wędrówki ludzi oraz całych ludów, monstrualne przemiany społeczne, konflikty narodowościowe, nędza i głód, które globaliści wywołali już na całym świecie podnosząc ceny na wszystko, co tylko chcieli, zabierając własność narodów na rzecz wąskich grup bardzo dobrze zorganizowanych tajnie globalistów.
W Polsce symbolami tego tajnego, masońskiego zorganizowania się są:  Aleksander Kwaśniewski, Andrzej Olechowski, Radek Sikorski i Leszek Miller, Lech Wałęsa, Adam Michnik , Leszekerowicz, Władysław Bartoszewski, B. Geremek, K. Kozlowski, K. Skubiszewski, J. Turowicz, A. Zakrzewski, J. Ziolkowski, A. Ananicz, K. Dziewanowski, T. Mazowiecki. A. Milczanowski, W. Chrzanowski, J. Onyszkiewicz, H. Suchocka, J. Ziolkowski, M. Kozakiewicz, J. Eysymontt, J. Holzer. T. Nalecz, Jerzy-Marek Nowakowski, Janusz Reiter, Edward Wende, Jan Krzysztof Bielecki, Grażyna Staniszewska, Andrzej Zawislak , J. Ziolkowski, J. M. Rokita, J. Lewandowski, J. Osiatynski, Czeslaw Bielecki, Pawlowski Krzysztof, Cezary Stypulkowski i Hanna Gronkiewicz-Waltz, Henryka Bochniarz, , Andrzej Michalski, Kazimierz Pazgan, Paweł Piskorski i Andrzej Blikle , Janusz Beksiak, Marek Dabrowski, Krzysztof Dzierzawski, Mariusz Dzierzawski, Waclaw Wilczynski, Jan Winiecki, Marek Belka, Jan Kulakowski, Piotr Nowina-Konopka (Grupa Bildenbergu) oraz (Grupa Windsor), m.in.: Lech Kaczynski , Kazimierz Michal Ujazdowski, Marian Lemke , Stefan Niesiolowski , Maciej Letowski , Tadeusz Syryjczyk , Stanislaw Michalkiewicz , Wieslaw Chrzanowski , Stanisiaw Kurowski , Michal Kulesza, Rafal Ziemkiewicz , Marek Jurek , Marian Pilka, Andrzej Wielowiejski, Ryszard Legutko, Ludwik Dorn, Maria Gintowt-Jankowicz, Jerzy Buzek, Piotr Naimski, Ryszard Bender, ks. H. Jankowski , Lech Mazewski, Aleksander Hall, Wieslaw Walendziak, Tadeusz Syryjczyk, Czarnecki Ryszard ... to tylko niektorzy.
Globalizacja to przemieszczenia ludzi i narodów na ogromną skalę, jak chociażby po rozbiciu Jugosławii, gdzie Unia Europeska i NATO brutalnie interweniowały finansowo i militarnie ale i akceptacja przez Zachód bandyckiej zmowy w Magdalence jako podstawy Nowego Porządku Swiata w Polsce.
Globalizacja tworzy dla narodów Nowy Porządek Swiata i wymyśla Nowego Wroga. Nowym Wrogiem dla Niemców jest Gastarbeiter (już w 2. i 3. pokoleniu), dla Irlandczyka Nowym Wrogiem jest ekonomiczna emigracja z Polski, a dla Polaka Nowym Wrogiem jest robotnik z Nepalu zatrudniony w firmie pod Słupskiem oraz Wietnamczyk w drugiej firmie pod Wrocławiem, a nie właściciel tej firmy, który sprowadza ludzi do wykonywania niewolniczej pracy samolotami z drugiego końca świata, nie zaś z Rumunii, czy Bułgarii, bo Rumun i Bułgar mieliby zbyt blisko do domu i mogliby łatwo wrócić,
a Napalczyk i Wietnamczyk pozostanie w Polsce, i nawet jako człowiek bezrobotny nadal
będzie w Polsce robił, już nie w fabryce montażowej i nie na czarno u żyda, ale za mniejszość żydowską będzie robił, która udaje Greka i mówi, że już jej w Polsce jak Hazarów od dawna nie ma.
Tymczasem do paru milionów islamskich Turków osiadłych i urodzonych w Niemczech dołączyła już w Unii Europejskiej wcale nie mała mniejszość turecka w Bułgarii a niepostrzeżenie i bez jakichkolwiek pertraktacji, spełniania tzw. warunków wstępnych dołączą wkrótce też Turcy z południowej części Cypru.
Włączeniem do Unii Europejskiej różnych, pozaeuropejskich nacji zainteresowany jest prezydent Francji Sarkozy, którego 21 syn Juan Sarkozy (długowłosy, jasny blondyn)  ma już narzeczoną i chce ją jeszcze w tym roku jeszcze poślubić, dlatego prasa światowa stawia odważnie pytanie, czy dowcipy na temat tej narzeczonej będą uznawane za antysemickie? 
Dowcipy o chazarskich Turkach zaczęły kursować szeroko po stepie ukraińskim dopiero w X wieku, po rozbiciu przez Kijów potęgi Chazarów ukształtowanej na Mojżesza modłę.  W języku tureckim na Morze Kaspijskie mówi się do dzisiaj : "Hazar-Denizi". 
Kiedy więc historia potoczy się już wszechmyślnie i zgodnie z tym, co nieudolnie tabuizuje jeszcze przed Narodem Francuskim przywódca demokratyczny, a Unia będzie już od Morza Bałtyckiego do Morza Chazarskiego, to odwrócą się wtedy wszyscy Europejczycy na Wielki Wschód, gdzie Czuwasze  (Çuvaslar) mają jeszcze w użyciu zwroty z tureckich języków Chazarów i Bułgarów, którzy ulegli słowianizacji.  Czuwasze nie muszą wchodzić do Europy, bo nigdy z niej nie wychodzili:  żyjący nad środkową Wołgą naród przechował w swojej mowie protobułgarskie elementy o kilka wieków przecież starsze, od początków niemieckiej kolonizacji tych stron.
Czuwaszy jest tam blisko dwa miliony, a Turków w samej tylko stolicy Turcji ponad 15 milionów. 
Sarkozy nie jest może aż tak i na tyle subtelny, jak jego piękna jak nowa żona, która wyznała niedawno publicznie, że nie liczyła swoich kochanków, ale potrafi on policzyć korzyści polityczne wynikające z zestawienia kilku milionów Izraelczyków z siedemdziesięciomilionową potęgą turecką rozsianą po Azerbejdżan, Irak  oraz Iran. 
Irlandczycy odczuwają bowiem o wiele większe opory przed integracją z tymi, innymi Europejczykami, których jest wielokrotnie więcej, a nie powinno być, niż przed tymi, którzy tak, czy siak, od dawna już są, a wszędzie są tylko mniejszością.
Czuwasz? 
Stanisław D. Ligoń
http://www.mypodcast.com/fsaudio/sowa_20080614_1318-272770.mp3
http://sowa.mypodcast.com/200806_archive.html
 
Interesuje mnie jak w grupie Windsor moze byc L.Kaczynski razem z S.Niesiolowskim, gdyz S.Niesiolowski "szaleje politycznie"- prosze o blizsze wyjasnienie.
Dokladniejsze informacje o tych grupach bylyby potrzebne: charakter, struktura organizacyjna, cele, powiazania. Finansowanie oraz zainicjowanie tych grup.
wiesscar
----- Original Message -----
Sent: Wednesday, August 06, 2008 9:10 AM
==================================================
(...) zaczynałem zbierać materiały do napisania szerszego opracowania o Chazarach,
dotarłem do anglojęzycznych publikacji powołujących się na szalenie  specjalistyczne źródła polskojęzyczne autorstwa profesora Zajączkowskiego.
Wyjaśnię tu że, Chazarowie byli oryginalnie nomadycznym ludem tureckim który, gdzieś około połowy VIII wieku n.e. przyjął judaizm jako obowiązującą religię państwową. Około 250 lat później, zjudeizowane państwo Chazarów zostało podbite przez wschodnioeuropejskich Słowian nazwanych w literaturze
historycznej Rusią Kijowską. Oczywiście, Chazarowie nie nazywali siebie "Narodem Wybranym" w tamtym czasie. Rozpowszechnili to dopiero ich potomkowie; Aszkenazyjczycy i Syjoniści. Dziwne "zniknięcie" chazarskich konwertów z kart historii Średniowiecza, jest konsekwencją inwazji Mongołów i, jest równoznaczne z "pojawieniem" się dużej liczby Żydów na ogromnych połaciach wschodniej części Europy a następnie - nieco później - w środkowej. Współcześni Żydzi lubią cofać się pamięcią tylko do drugiej połowy XIX wieku czyli do narodzin syjonizmu i od razu "skaczą" do czasów starożytnych. Dość sporadycznie i bardzo selektywnie wspominają co się działo wśród nich, w okresie niemalże dwóch tysięcy lat i, koncentrują się zazwyczaj na biadoleniu o czasach inkwizycji, pogromach i innych niepowodzeniach (...).
13:09, kultur , SOWA
Link
poniedziałek, 28 kwietnia 2008
Stan David Ligoń: Dupy wozić na motorach, jaja święcić i puszczać parę w gwizdek może i 100 tysięcy ludzi na raz...
Kogo nazywa przyjacielem swoim, bo żydowskie media wymienia z imienia, a internetowe, które mu pomogły przemilcza?

Bez Waszej pomocy jasnogorskie zloty motocyklowe bylyby niemozliwe.
Na stronie Jasnej Gory jest sprawozdanie ze zlotu, fotografie, wypowiedzi uczestnikow:
http://home19.inet.tele.dk/sctmarie/jasna_gora_20.4.2008r.htm
Na Gorce Przeprosnej widzialem trzy wozy telewizyjne: dwa TVP i jeden TVN 24. Co pokazywaly, nie wiem. Byl tygodnik Nedziela, byla TV Trwam, bylo Radio Jasna Gora.
Ciekawe czy jeszcze jakies media to zauwaza, prosze Was o informacje.
Najserdeczniej Was pozdrawiam.
Paniom Raczki caluje a Panom mocno prawice sciskam.
Wiktor

Warszawa 00-270, ul. Krzywe Koło 30/3, tel.
(0-22) 635 0671, 506 284 816, e-mail. vwegrzyn@yahoo.com www.rajdkatynski.net

Dupy wozić na motorach i jaja święcić może i 100 tysięcy ludzi na raz w przyszłym roku, ale to jeszcze może podniecić
tylko
tych, którzy nie widzieli w zeszłym roku podnieconego Kaczora na trybunie pielgrzymki przechrztów z rad. ma.Ryja.

Polak będzie pytał, czy te motory są np. w stanie zablokować warszawkę, żeby upadły za jednym razem: Sejm, Senat, wszystkie ich żydowskie partie i niepolski episkopat, a zakonnik Rydzyk udał się wreszcie tam, gdzie go Bóg powołał?

Stan David Ligoń

Sent:
Sunday, April 27, 2008 11:11 AM
----- Original Message -----
From: Victor Wegrzyn

Drogi Przyjacielu,
W zalaczeniu przesylam Komunikat 5/08 i bardzo prosze o jego rozpowszechnienie. Gazety motocyklowe, podobnie jak i inne sa w niepolskich rekach i na ich pomoc liczyc nie mozemy. Sukces JASNEJ GORY 2008 to Wasz sukces, 15 tys motocyklistow przyjechalo tylko dzieki plakatom i folderom rozprowadzonym przez Was i Wasza poczte internetowa.
Dziekuje.
Jezeli nie chcesz otrzymywac naszych Komunikatow, to prosze o list zwrotny z jednym slowem NIE.
Jezeli chcialbys otrzymywac prosze o adres e-mail
Paniom raczki caluje a Panom mocno prawice sciskam.
Wiktor
http://pkn.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?445449
http://de.groups.yahoo.com/group/kulturzentrum/message/1509
01:08, kultur , SOWA
Link
czwartek, 10 kwietnia 2008
Lech Wałęsa i Swiątynia Wszystkich Religii - w erze wzmożonej aktywności w tworzeniu globalnego rządu i globalnej religii
Od sowa magazyn

Lech Wałęsa chce chyba, żeby go prezydent wszystkich psychiatrów  zbadał , ale czy go to uchroni od przeczytania książki o nim, która została już zapowiedziana przez IPN Komisję Badania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu?  Stan David Ligoń   http://www.­mojageneracja.pl/­1980/blog/­16341789747fb3999012­98 

Od małego wbija się Żydom w głowy, że są wybranym narodem, że mają misję do spełnienia (Kard. Jean Marie Lustinger) i uczy się ich, jak mają to spożytkować w stosunku do wszystkich innych i jakimi sposobami, co jest odrażające dla nieżydow (Talmud). Żydzi nigdy z tego nie zrezygnują, bo bez tego nie ma Judaizmu. Nic dziwnego że mamy już takie monstrum - twór “wspólnych celów”, jakim są Chrześcijańscy Syjoniści, albo Christians for Israel, Swiątynia Wszystkich Religii w niebagatelnej ilości.

Jedyna religia z “korzeniem Judaizmu” jest Chrześcijaństwo i właściwie dzięki niemu Judaizm jeszcze istnieje, i co gorsze dzięki niemu rozrósł się, a co jeszcze gorsze to to, że całe nadzieje Żydów na globalną religię leżą właśnie w odpowiednio sterowanym Kościele Katolickim.

Zdecydowana aktywizacja “globalizowania” nastąpiła z chwilą prezydentury Regana, oraz Pontyfikatu JP II. Wprowadzono na “trony” właściwe osoby do przeprowadzenia właściwych celów, przygotowywanych od wielu lat wsześniej. Spotykali się często i po różnych zakątkach świata i sprawa ruszyła z kopyta.

Bractwo Piusa X było naturalną reakcją na ten stan rzeczy w kościele a i zarazem przeszkodą - i dalej jest, a więc w takiej sytuacji nie dziw, że zostało potraktowane z taką niechęcią przez szczególnie za pontyfikatu JP II.

Podzielam zdanie bpa Falley’a (…) ponieważ to, co zrobił Benedykt XVI, to tylko ćwierć środków dla zachłystywania się gawiedzi, ponieważ jest absurdalną rzeczą ekskomunika najprawdziwszych Katolików. Z drugiej strony Benedykt XV`I nie zrezygnował z budowania “Globalnej Religii na korzeniu Judaizmu”. Tak więc to, co zrobił Benedykt XVI, to tylko powłoka przy zachowaniu trwałych następstw Pontyfikatu JP II.

Środki, sposoby, metody, budowania tej “Globalnej Religii” są zdecydowane i wszystko możliwe wykorzystane jest w tym celu.

Jakie będą losy KK, będzie zależało od wiernych i ich odporności na posoborową degenerację, która jest ogromna. Czy przykład jaki podał Marian z Amien będzie naśladowany, zobaczymy [chodzi o Mszę Św. Trydencką odprawiapoza katedrą z powodu braku zgody miejscowego biskupa - przyp. admin.]. Msze “niegodziwe” [Trydenckie - przyp. admin] nabierają nieco popularności, ale mocno obawiam się, że książęta kościoła w postaci “biskupów z odpowiednimi korzeniami” będą robić wszystko, co w ich mocy, żeby je odpowiednio do wymogów “Globalnej Religii z Korzeniem” sztucznie “genetycznie zmodyfikować”.    

 Wojciech Wlaźliński  ( Sprawa Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X)

00:36, kultur , SOWA
Link
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5
Zakładki:
EU-Fotos
Freunde - Przyjaciele
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Google Groups – wersja beta
Zapisz się do magazyn europejski
E-mail:
Odwiedź tę grupę
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę