Sekcją Finansową UB na Dolnym Sląsku kierował w latach 1949-54 we Wrocławiu Stanisław Ligoń, prawdziwe nazwisko Lemberger
Kategorie: Wszystkie | ALBUM | POST | Radio Katowice | SOWA
RSS
poniedziałek, 12 marca 2007
Czy zaczną karać żydokomunistycznych złoczynców sądy 24-godzinne ?

Po żydowskich dziennikarzach, którzy publicznie bezczelnie zadeklarowali, że nie będą przestrzegać prawa uchwalonego w Polsce dla Polaków , przedstawiciele kolejnych grup zawodowych przewidzianych ustawowo do lustracji zapowiadają nieposłuszeństwo wobec prawa. Gazeta Prawna informuje, że nauczyciele i dyrektorzy szkół prywatnych utworzonych w Polsce po 1989 roku dla dzieci bogatych żydokomunistów, którzy zagarnęli majątek Narodu Polskiego w drodze zbrodniczej prywatyzacji i stać ich na to, żeby za cudzy majątek kształcić własne dzieci, zapowiadają, że nie złożą oświadczeń lustracyjnych.

Wykształcony na profesora za komuny na czerwonym Uniwersytecie Sląskim Jacek Wódz spłyca prymitywnie i relatywizuje niebezpiecznie: – Nieposłuszeństwo obywatelskie występuje zawsze, kiedy pewne grupy społeczne nie zgadzają się z pewnymi wartościami sformułowanymi w prawie.
 
Takie głupoty wygłaszane przez utytułowanych za komuny ludzi prowadzą do uznania za normalne, mądre, dobre i nabożnie szlachetne tego, że kurwy i złodzieje popełniając przestępstwa wykazują nieposłuszeństwo obywatelskie, a żydowski prokurator z Pszczyny wynosi z państwowej prokuratury tajne akta do domu w interesie publicznym, żeby się nie wydało, od kogo może on skasować, a kogo ze swoich nie wolno mu ruszać.
 
Ojca Rydzyka i wszystkich innych zakonników medialnych Radia Maryja ustawowy przymus złożenia oświadczenia lustracyjnego obowiązuje tak samo jak każdego innego, medialnego żyda. Lech Wałęsa z Matką Boską w klapie ma prawo wreszcie się dowiedzieć, czy Tadeusz Rydzyk przed wyjazdem na kilka lat do Niemiec podpisał Służbie Bezpieczeństwa cyrograf, czy certyfikat.
 
Jasne, że Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny Ziobro wszystkich żydów na raz w każdej prokuraturze za dupę nie złapie, więc trzeba będzie na gwałt uruchomić sądy 24-godzinne, żeby te wszystkie mafie: dziennikarskie i prokuratorskie, nauczycielskie i ubeckie, klerykalne i antyklerykalne zrównać w prawach z kurwami i chuliganami, może nie zaraz jak w Chinach na stadionach, ale jeżeli już będą chcieli wykazywać przy tym nieposłuszeństwo obywatelskie, to niech je wykazują razem z utytułowanym profesorem akademickim w pierdlu. I niech nie jedzą za państwowe, jeżeli im się państwowe prawo w Polsce nie podoba.
 
Gandhi nie jadł, to i oni mogą trochę pogłodować, jeżeli są jak Gandhi przekonani, że moralność jest podstawą wszechrzeczy, a substancją wszelkiej moralności jest prawda. Jeżeli ich nieposłuszeństwo obywatelskie ma czyste, religijne, czy Tołstojowskie źródło przekonań, to takich nauczycieli, księży dziennikarzy, kurwy i ubeków trzeba będzie 24 godziny na dobę po rękach całować,  a nie do ciupy pakować.  W Polsce, i w każdym narodzie świata.
 
Stan David Ligoń
http://sowa.salon24.pl/8108,index.html
15:12, kultur , SOWA
Link
środa, 07 marca 2007
Hołoty będziemy bronić jak niepodległości Polski.
Nie wiadomo, dlaczego premier Jarosław Kaczyński uważa problem żydokomunistycznej hołoty w Polsce za rzecz należącą wyłącznie do przeszlości?
- Po 1945 roku ta hołota mogła tryumfować, socjalizm to był ustrój hołoty, dla hołoty, można powiedzieć - mówił J. Kaczyński na poniedziałkowej konferencji prasowej.
We wtorek zaś prasa polskojęzyczna doniosła, że policja zatrzymała w Katowicach Ariadne G. córkę Edwarda Gierka w stanie nietrzeźwym w klinice okulistycznej, którą ta hołota wciąż kieruje.  69-letnia okulistka ma w wydychanym powietrzu 0,87 promila alkoholu i kij w oko hołocie, która śmie twierdzić, że problem żydokomunistycznej hołoty załatwi się w Polsce jedną pomyłką językową premiera.
 
Szmajdziński krytykując premiera popełnił błąd ahistoryzmu dialektowego typowy dla żydokomuny, która żydłaczy niemiłosiernie połykając spółgłoski w sposób typowy dla  hołoty cierpiącej za miliony, podczas kiedy wszystkie instytuty badania opinii publicznej nie dają hołocie nawet jednego procenta z ogółu uprawnionych do głosowania na hołotę. 
  
Stan David Ligoń
http://ro.weblog.ro
00:09, kultur , SOWA
Link
niedziela, 28 stycznia 2007
dlaczego w Polsce wykonuje się antybiałoruskie zlecenia Zachodu, a nie robi się Polskiej Polityki Wschodniej?
- Dlaczego Premier Jarosław Kaczyński nie rozmawia dziś z tymi ludźmi, z którymi wkrótce będzie rozmawiała Frau Merkel? 
Amerykańska tarcza antyrakietowa na granicy przyjaźni Polski z Białorusią nie podoba się Rosji, ale chyba Białoruś bliższa ciału? Bardziej też realna, niż offset.
Stefan Kosiewski
Andrzej Sadowski's birthday is in 7 days (Feb. 4)
View more info
----- Original Message -----
Sent: Sunday, January 28, 2007 9:53 AM
Subject: Andrzej Sadowski's birthday is in 7 days (Feb. 4)
 
Lukaschenko: Das kritische Statement ist von den Amerikanern lange zuvor vorbereitet worden, die EU hat nur abgenickt. Die EU und Deutschland sollten eigenständigere Positionen beziehen. Bundeskanzlerin Angela Merkel sollte als EU-Ratspräsidentin mehr Interesse an Weißrussland entwickeln. Wir wollen gelehrige Schüler sein. Ich will, dass Weißrussland irgendwann einmal so aussieht wie Deutschland oder Schweden. Bisher hat man uns im Westen aber ständig in den Rücken getreten. Jetzt ist der Zeitpunkt gekommen, um neue Kooperationsmöglichkeiten auszuloten. Lasst uns einen offenen, ehrlichen Dialog beginnen. Warum spricht Frau Merkel nicht einmal mit Personen, die öfters nach Weißrussland fahren?
[...]
WELT.de: Das Jahr 2007 wird entscheidend für Weißrussland. Sie müssen ihre Wirtschaft diversifizieren, auch das Verhältnis zu Russland neu gestalten. Vielleicht können Sie sich mit Putins Nachfolger doch noch einigen?
 
Artikel erschienen am 25.01.2007
15:07, kultur , SOWA
Link
niedziela, 21 stycznia 2007
Czy życie w dobrobycie musi odbierać rozum? - burmistrz mgr mgr Marek Mrozowski & senator mgr mgr Szaleniec

nabyty za fryko, jeden z 4 (słownie: czterech) domów burmistrza Marka Mrozowskiego  zarabia na siebie z budżetu Senatu RP, bo wynajmuje pokój na biuro kolegi senatora Zbigniewa Szaleńca, który jeszcze przed rokiem był dokooptowanym przez burmistrza Mrozowskiego jego zastępcą na stanowisku burmistrza, a zanim został przezesem Czeladzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej i jednocześnie Członkiem Komisji Rewizyjnej tej samej Spółdzielni, to okradał bezczelnie Polaków, bo żył sobie wygodnie jak pączek w cieście PRL-u pobierając wypłatę jako górnik dołowy kopalni Saturn, a kopalni od dołu na oczy nie widział. Zaś po likwidacji kopalni Saturn i Służby Bezpieczeństwa okazało się, że Zbigniew Szaleniec ma 2 (słownie: dwa)  tytuły magistra.

Plac przed domem, uliczki i chodniki odnowione zostały ze środków własnych Urzędu Miejskiego zarządzanego przez burmistrza Mrozowskiego, a halogenowe, jasne lampy są oświetleniem dodatkowym (obok istniejących, normalnych latarń ulicznych), za oświetlenie swojej prywatnej posesji burmistrz Mrozowski nie musi płacić, bo publiczne lampy kazał sobie zawiesić wprost na ścianie swojego prywatnego domu, bo w tygodniku "Wprost" już parę lat temu było napisane jasno i otwarcie, że Czeladź należy do tych miast w Polsce, w których rządzi MAFIA.

Dlatego też Marek Mrozowski w komuniźmie nie będzie płacił za prąd, który oświetla jego prywatną posesję przy Rynku, bo prądu w Czeladzi pełno w drutach pchających się Polakom do oczu,  choćby między blokami komunalnymi na Osiedlu im. Marcelego Nowotki, który był agentem sowieckiego wywiadu zrzuconym na teren okupowanej Polski do realizowania zbrodniczych, antypolskich planów.

Stan David Ligoń

http://czeladz.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?63832

Czeladź   - Stefan KOSIEWSKI http://czeladz.blox.pl

http://sowa.blogsource.com/post.mhtml?post_id=424682

17:07, kultur , SOWA
Link
poniedziałek, 09 października 2006
takie będzie Rzeczypospolitej konanie, jakie będzie w niej bajanie

Listem żelaznym poszukuje policja posteuropejska stu (cyframi: 100) autobusów, o których zapewniał publicznie w sobotę 7 października na wiecu Roman Giertych, że nie dojechały na tę manifestację, bo utknęły ponoć w korku pod Warszawą.  Nadmienić należy, iż  nie zapowiadał dla Polski takich nieszczęść ani Kazik Staszewski ani nawet Staszic, kiedy możnabyło łatwo przewidzieć, że  takie będzie Rzeczypospolitej konanie, jakie będzie w niej bajanie.  Andrzej Lepper nie przyznał się bynajmniej do 100 wagonów z poparciem, które musiał dla dobra Ojczyzny wysypać na torach w Jankach, skierować na Raszyn, czy Płaszów, gdzie nasza konnica ze szczękiem pałaszów, z wesołym okrzykiem stanęła w mur szykiem...

Nawet policja konna nie odnotowała bowiem w postach ani w tajnych skrzynkach kontaktowych żadnych poważnych incydentów na drogach, poza jednym zatrzymanym osobnikiem, który miał przy sobie wprawdzie ze dwa jaja, ale ich ne swoje szczęście nie użył, ani ku zbawieniu od polityki bezjajowych braci Kaczyńskich, ani w pobliżu Skarbca na Jasnej Górze, gdzie Giertych toczył tajne i szczere rozmowy z najbogatszym żydem w Polsce w sprawie sformowania nowego rządu jedności antynarodowej, ani na żadnym innym odcinku modernizowanej od zarania i zalania gierkówki, gdzie stary Giertych formowany był w swoim czasie na europosła przez Służbę Bezpieczeństwa w pokojach hotelowych po godzinach w nadgodzinach.

Propaganda sukcesu reżimowej telewizji Wildsztajna polega na tym, że podaje ona jak jakaś prywatna telewizja subiektywne informacje o wiecach z udziałem paru coraz mniej już dla Polaków żałosnych i tragicznych a  coraz bardziej otwarcie żydokomunistycznych statystów oraz pięciu, czy dziesięciu tysięcy zatrudnionych przez nich w stolicy nie gorszych od nich osób, zwożonych służbowymi samochodami oraz za pieniądze dopisane po wyborach do zadłużenia państwa polskiego, na te partyjne, jawnie urzędowe manifestacje utrzymywania na chama w tzw. polityce tych kilku zgranych dawno dupków, waletów, czy impotentów, których stać tylko na wzajemne złośliwości. A nie jest stać na rozsierdzenie Narodu Polskiego. Klaps. Klops. Klapa na zakończenie filmu telewizyjnego. Klaps, klops i klapa - to taka  gemba, która w postromantyzmie się zamyka, kiedy opada szczęka reżyserom publicznych widowisk montowanych na wyniszczenie i zgubę Narodu Polskiego. 

Stan David Ligoń

 

13:15, kultur , SOWA
Link
piątek, 06 października 2006
Własność popolska, czyli Stalin wiecznie żywy na falach Radia Maryja

Z adresu lwprezydent@  nadeszło 3.10.2006 r. wezwanie: spróbujmy to jeszcze raz udowodnić pokonując trupa SB. Pozdrawiam . Lech Wałęsa. 

Trzy dni później trup SB zmartwychwstał: z tego samego adresu nadeszło oświadczenie

Nie było i narazie nie ma żadnego dowodu na to że Wachowski był kiedykolwiek agentem jeśli ktokolwiek ma takie dowody proszę mi przesłać .Pozdrawiam L W

Należy od razu wyjaśnić, że nazwiska: Wałęsy i Wachowskiego posłużyły tylko za pretekst do prowokacji mającej na celu użycie Polaków do przeprowadzenia  w Warszawie w sobotę, 7 pażdziernika prorządowej manifestacji poparcia dla reżimu braci Kaczyńskich.  Oświadczenie podpisane: Pozdrawiam LW rozesłano zostało bowiem  do tych samych kilkunastu adresatów, z którymi lwprezydent@ od pewnego czasu w internecie koresponduje,  razem ze starym, znanym powszechnie pomówieniem pod adresem Wachowskiego, które gdzieś tam sobie wisi w internecie od dwóch lat, a teraz skopiowane zostało dla potrzeb prowokacji zaplanowanej na sobotę 7 października przed Pałacem Kultury, który postawiono w stolicy PRL  na  chwałę Stalina, ku pokrzepieniu sowieckich serc.

Wezwanie do manifestacji  zawieszone zostało na  założonym w połowie września 2006 r. , a więc dwa tygodnie temu dla tzw. doraźnych potrzeb operacyjnych, forum internetowym  używającym oprócz nazwy Solidarność Walcząca także kilku nazwisk, życiorysów i fotografii osób, którym wypisane zostały na tymże forum laurki rzekomych, czy też prawdziwych działaczy antykomunistycznych, wypierających się na dodatek swoich powiązań ze Służbą Bezpieczeństwa. Przekierowania natomiast (tzw. hiperlinki) prowadzą z tegoż forum na prywatne strony internetowe wrocławskich wydawców i publicystów oficjalne optujących na prawo, a kierujących Polaków na manifestację uliczną organizowaną  7 października w Warszawie przez rozgłośnię neokatehumenatu (żydów nawróconych na Radio Maryja), której działalność na Niniwie politycznej zasmuca Naszego Papieża, Santo Subito Benedykta XVI.

Przytoczmy w całości, aby nic nie uchronić z bolszewickiego, żydokomunistycznego charakteru wezwania do tej radosnej manifestacji prorządowej:  

07.10.06r. KONTRDEMONSTRACJA W imieniu Redaktora Naczelnego "Gazety Polskiej", oraz "Niezależnej Gazety Polskiej" Tomasza Sakiewicza, w imieniu tych wszystkich którym leży na sercu los Polski, przeciwko wszystkim scenarzystom i ich pomocnikom, proszę o przyjazd do Warszawy w dniu 7 października na kontrdemonstrację przeciwko Tuskowi i jego poplecznikom. Zbiórka o godz. 9 00 pod siedzibą redakcji "GP" - ul. Filtrowa 63 Obecny czas to Pią Paź 06, 2006 4:29 pm
Forum SOLIDARNOŚĆ WALCZĄCA Strona Główna     
http://swkatowice.mojeforum.net/index.php

Dla urozmaicenia monotonii kantyczek osobom nawracanym na Radio Maryja coraz częściej serwuje się różaniec z udziałem męskiego głosu powtarzającego ożywczo i  nowatorsko: Błogosławionaśty między miastami, a dla młodzieży coraz częściej nadaje się piosenkę, w której słyszymy, że Pan na fletni gra.  Pan - to oczywiście imę pogańskiego bożka, a grę na fletni Pana można obejrzeć tu (potrzebny do obejrzenia real player tu).  
Coraz częściej też wpuszczany jest do biura Radia Maryja profesor-meteorolog, który wyjechał do pracy w Niemczech i założył tam na wsi, opodal Kolonii (za pieniądze Senatu RP) katolickie centrum noszące imię pogańskiej bogini Concordia, której to imię nosi też zasłużona loża masońska.

Mówimy tu zaś o tym wszystkim nie bez kozery, ale po to aby wskazać na przykłady prowokowania ludzi do pożądanych zachowań za pomocą słów, które przywołują określone konotacje. Nie w tym więc rzecz, czy  adresu lwprezydent@ używa sam Lechu Wałęsa,  którego świat wciąż nosi w sercach a Polacy mają na myśli, zaś  żydokomunistyczne @@@ na końcu języka.  Czy też wysyła majle z tego adresu ktoś z trójcy: Wachowski, Danka i Jarek.  Zaprezentowane powyżej dowody nie odpowiadają też być może potrzebom doraźnym o. Tadeusza Rydzyka, CSsR, popieranego przez Szefa  tajnych służb kontrwywiadu RP, byłego członka żydokomunistycznych rewizjonistów z  KOR-u, Antoniego Maciarewicza. Nawiasem mówiąc ten winien chyba pierwszy odejść, jeszcze przed osunięciem się Jarosława Kaczyńskiego w cień wielkich manifestacji.  Wielkiej rewolucji październikowej pod hasłami poparcia dla Kaczorów w Polsce nikt chyba już nie zrobi bez takiej kasy, jaką dostał do dyspozycji Lenin i jego zdradziecka, zbrodnicza klika.  A naród nie chce już chleba i pracy, nie chce też pomarańczy.  Iluzja, którą karmiony był świat przez minione stulecia. Wiara w to, że można jakoś lepiej urządzić ludziom życie w oparciu o sprawiedliwość wynikającą z innego podziału pracy, przestaje być użyteczna, kiedy stawiane jest pytanie o własność. Nie o o 65 miliardów dolarów za stare, pożydowskie domy, o czym w Radio Maryja plecie michałki wiceprezes małokatolickiej partii liberałów UPR, ale o całą  popolską własność, zawłaszczoną nie tylko z rozdania tzw. okrągłego stołu i nie tylko przy tzw. podstolikach. 

Tymczasem w tzw. wielkim świecie, o którym miliony Polaków pomarzyć mogą, a bez wizy i bez kasy  z pewnością go nie obejrzą, co nie znaczy, że w Ojczyźnie nie doświadczą, na miesiąc przed wyborami do Kongresu działacze partii Busha obawiają się utraty większości w obu izbach. Powodem jest mijanie się realizowanej przez Busha polityki z wartościami moralnymi, do których ta polityka w swojej prymitywnej propagandzie wciąż się odwołuje.  W Ameryce żył i tworzył po polsku żydowski pisarz Julian Tuwim, któremu zmarło się w Zakopanem w mało ponoć budujących moralnie okolicznościach, a marzył i pisał o tym ładne kwiatki, w jednym poemacie, że tęskni do kraju, w którym Prawo znaczy Prawo i Sprawiedliwość - Sprawiedliwość.  Poeta miał na myśli Polskę.

Stan David Ligoń

http://www.bloglines.com/blog/sowa?id=26

20:32, kultur , SOWA
Link
czwartek, 14 września 2006
Leszek Balcerowicz odmawia Wojciechowi Jaruzelskiemu: Słownik wyrażeń obcych

Arogant - człowiek  niegrzeczny, zuchwały lub bezczelny, balcerowicz, odnoszący się do innych z arogancją; zuchwalec, impertynent; patrz typ spod ciemnej gwiazdy.
Ignorant - człowiek wykazujący ignorancję, nie mający podstawowych wiadomości w jakiejś dziedzinie; nieuk, patrz: Leszek Balcerowicz, któremu arogancja nakazała zignorować sejmową komisją śledczą ds. banków i nadzoru bankowego, a ignorancja podpowiedziała aroganckie pominięcie Wojciecha Jaruzelskiego na liście  Prezydentów RP, którym zapowiedział przedstawienie na piśmie rachunku sumienia.
 
Stan David Ligoń
http://www.bloglines.com/blog/sowa?id=6
 
 
Prezes NBP odmawia złożenia zeznań przed sejmową komisją śledczą ds. banków i nadzoru bankowego. Komisja wezwała Leszka Balcerowicza na najbliższe posiedzenie 15 września.
Balcerowicz powiedział, że przedstawi uzasadnienie swojej decyzji trzem prezydentom: dwóm byłym - Lechowi Wałęsie i Aleksandrowi Kwaśniewskiemu a także obecnemu Lechowi Kaczyńskiemu.
http://wiadomosci.onet.pl/1400657,11,item.html
16:47, kultur , SOWA
Link
środa, 13 września 2006
Lech Kaczyński złoży urząd zamiast kwiatów, czyli: O zmierzch postkomunizmu

 Premier Kaczyński będzie rozmawiał z działaczami Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC), m.in. z przewodniczącym Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego Davidem Harrisem, spotka się z Condoleezzą Rice, wygłosi  w konserwatywnej fundacji Heritage wykład "Zmierzch postkomunizmu - przemiany w Europie  ".  Na taki sam temat miał wygłosić wykład w marcu na uniwersytecie w Charkowie prezydent Lech Kaczyński, potem miał złożyć kwiaty na grobach polskich oficerów pomordowanych przez żydokomunę z NKWD. Lech Kaczyński skrócił jednak wizytę na Ukrainie z powodu złych warunków atmosferycznych, wykładu nie wygłosił. Kilka miesięcy później pojechał na ukraińskie groby do Pawłokomy.

Obecnie premier i prezydent Rzeczypospolitej wyjeżdżają o jednej porze do Izreala i Stanów Zjednoczonych podczas gdy w zaprzyjaźnionym, sąsiednim państwie unijnym gości z oficjalną wizytą zastępca Jezusa na Ziemi, Papież Benedykt XVI, nasz Papież. 
Prezydent Kaczyński nie odpłacił więc pięknym za nadobne, nie udał się z pielgrzymką do Bawarii jak ściągały do Polski głowy państw za Jana Pawła II. Lech Kaczyński miał w tym samym czasie pojechać z krucjatą do Betlejem,  aby obejrzeć miejsce narodzenia Pana Jezusa. Jednakże nie pojechał. Zarówno żydzi jak i muzułmanie zgodnie odradzili mu zaplanowany wyjazd, oficjalnie ze względu na jakieś rozruchy, które miały akurat wybuchnąć w Betlejem, nie bardzo podłym mieście, gdzie Panna Syna porodziła, by nas osłaniał tarczą swej opieki od nieszczęść, które przygnębić by miały. 
Od rakiet, których jeszcze nie ma Iran, ma Polskę chronić amerykański system antyrakietowy tarcza. Po to też bracia bliźniacy, premier i prezydent wyjeżdżają w jedno miejsce razem, żeby się Polacy w Polsce czuli raźniej i bardziej bezpieczni.  Bo tarcza to po żydowsku magen, a magen Dawid to tarcza Dawida, sześcioramienna gwiazda Izraela.
Zdani na Bożą Łaskę, bez guzików i myśliwców, za które trzeba innym słono płacić, modlą się w Sejmie rządzący o deszcz, a rządzeni w Polsce o przemiany w Europie Środkowej i Wschodniej, czyli o zmierzch postkomunizmu, to znaczy m.in. także o odsunięcie braci Kaczyńskich od nominalnej władzy. 
Stan David Ligoń

http://tinyurl.com/gsfln

NORYMBERGA II.   sobota, 30 lipca 2005

Prezydent odznaczyl gen. Jaruzelskiego
Gazeta Polska Frankfurt  Kaczynski zapowiada, ze za 5 lat moze wprowadzic wizy dla Zydow z USA (do Polski).

Prezydent Lech Kaczynski nie wykluczyl mozliwosci wprowadzenia wiz dla Amerykanow, jesli Stany Zjednoczone nie zniosa wiz dla Polakow.
W wywiadzie dla Polskiego Radia prezydent wyjasnil, ze tego rodzaju wniosek moglby oglosic pod koniec swojej kadencji.
AFP
w drodze retorsji polscy zolnierze mogliby dostac np. israelskie ksiazeczki wojskowe 
które czyta sie z prawej do lewej, jak sw. Jan na wyspie Patmos
read moreby kulturzentrum@gazeta.pl

http://get.rssgenerator.de/?f=162

Prezydent Kaczynski poleci jeszcze do Charkowa, tam na grobie polskich oficerow zamordowanych w 1940 r. przez zydokomunistyczna NKWD zlozy kwiaty, wyglosi wyklad na Uniwersytecie

 
http://serwisy.gazeta.pl/fotografie/5,35076,3136325.html
PETR DAVID JOSEK AP
nastepne »
Prezydent i premier
na miejscu katastrofy
- prezydent w kasku,
 premier z boku
 
1  marca 2006 r. Lech Kaczynski przerwal wizyte na Ukrainie, bo mroz na Ukrainie - normalka o tej porze -  jak na Syberii , kiedy wywozono Polakow z Ojczyzny a bolszewicka, zydokomunistyczna NKWD mordowala w Charkowie polskich oficerow, kwiat inteligencji polskiej.
Prezydent Kaczynski wyglosi na uniwersytecie w Charkowie wyklad na temat: Idee Solidarnosci w zjednoczonej Europie. Kwiaty, ktore zlozy na na grobach polskich oficerow, beda bialo-czerwone. 

read moreby kulturzentrum@gazeta.pl on 2006-

http://get.rssgenerator.de/?f=164

http://safari.blox.pl/2006/09/O-zmierzch-komunizmu-tzn-min-o-odsuniecie-braci.html

13:07, kultur , SOWA
Link
poniedziałek, 04 września 2006
Kuroń Santo Subito - K.S.S. KOR

  Magdalenka

Mazowiecki, Wałęsa, Michnik

 

Jacek Kuroń - Funktionär des kommunistischen Jugendverbandes ZMP in der Zeit des Stalinismus – podaje Wikipedia i bliższa jest chyba prawdy, niż premier Roman Giertych, który Kuroniowi przypisuje zakładanie czerwonego harcerstwa. Bo czyż można zakładać bezbożną organizację chrześcijańską, głosić fałszywe prawdy,  nieetycznie moralizować? Czyż można zakładać nogę na rękę? 

 Jasne, że można: ekwilibrystą takim w cyrku Pana Boga był Jacek Kuroń, komunista z Bożej Łaski, Bohater Narodowy Narodu Międzynarodowego, sromotnie przegrany kandydat na Prezydenta RP,  powszechnie znany z tzw. kuroniówki, którą mieszał bezceremonialnie w publicznych dyskursach politycznych w termosie z herbatą bez cukru.

 Premier Giertych powiedział, że "takie osoby jak Jacek Kuroń nie powinny otrzymywać Orderu Orła Białego".

 

Samoobrona żywi i broni, toteż nie wypowiada się drugi premier na temat promocji alkoholizmu, gier hazardowych w Polsce oraz logiki przyznawania sobie odznaczeń przez komunistów, która to logika winna chyba jednak za czerwone harcerstwo przewidywać przyznawanie Czerwonego Orła pośmiertnie i pozagrobowo.

A jeśli kongres zjednoczeniowy żydokomuny zainicjował nad grobem Kuronia premier Mazowiecki modlitwą Ojcze Nasz, to mamy już do czynienia z odrodzeniem teologii wyzwolenia na gruncie Ojca trockizmu-globalizmu. Nadmienić należy, iż Prezydent Lech Kaczyński należał przy tym do grona współpracowników K.S.S (Kuroń Santo Subito) KOR, a premier Kaczyński nie słychać jeszcze, żeby wypierał się Pana Brata. Wypada już chyba tylko zapytać, czy w nawiązaniu do tradycji rewolucyjnych  Ojczyzny Breżniewa i Wodza Proletariatu nie należy się liczyć w Polsce z przyznaniem po raz drugi a może i trzeci Orderu Orła Białego Jackowi Kuroniowi? 

  

Nie za samą li tylko Magdalenkę ale i za pomoc w zrealizowaniu celu junty Jaruzelskiego i Kiszczaka. W książce wydanej w czasie stanu wojennego w Londynie, w rozdziale Kłopoty z Polską  Leszek Kołakowski wypowiedział bowiem jasno i proroczo słowa: 

Mnożenie trupów nie jest, oczywiście, samoistnym celem junty. Celem jest uśmiercenie narodu, to znaczy jego zbydlęcenie moralne: posianie takiego  strachu przed gwałtem i nędzą, aby ludzie utracili godność, zaniechali sprzeciwu i za cenę minimum bezpieczeństwa zgodzili się na lichą wegetację - o czym innym marzyć trudno - w posłuszeństwie i rozpaczy.

 

- Należy także zbadać, jaką rolę pełniły porozumienia okrągłostołowe w późniejszym procesie prywatyzacji – powiedział premier Giertych. Nie powiedział jednak, kto miałby to badać i po co?

 

Stanisław Dawid Ligoń

http://sowa.blogsource.com/post.mhtml?post_id=379266

20:33, kultur , SOWA
Link
piątek, 21 lipca 2006
Stan Dawid Ligoń: Tajna akcja MSZ na obszarach objętych wojną; sukces ewakuacyjny rządu Jarosława K.; 5 Praw Rodaków.

MSZ planuje na 22 lipca tajną operację przewiezienia obywateli RP z Libanu i prosi środki masowego przekazu o niezakłócanie pracy Ambasady, nie podajemy więc numeru telefonu, pod który należy zadzwonić, żeby zapytać o szanse załapania się w tym uroczystym dla żydokomunistów dniu na akcję ewakuacyjną z obszarów objętych agresją Izraela.
 
MSZ prosi także o powstrzymanie się z informacjami, które mogłyby stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa przebiegu tej tajnej akcji ewakuacyjnej.  Polaków zainteresowanych tym, dlaczego akurat dzień 22 lipca żydokomuna wybrała na tzw.  Dzień Ogłoszenia Manifestu Lipcowego, odsyłamy z tym pytaniem nie do Rabina, ale do osób posiadających wiedzę na temat sławy, którą okryty był ten dzień w II Rzeczypospolitej.
 
Czy Minister Spraw Zagranicznych pani Anna FOTYGA nawiązuje świadomie, lub nieświadomie do czegokolwiek, decydując się na przeprowadzenie tajnej akcji ewakuacyjnej akurat w dniu 22 lipca, wydaje się to więcej niż pewne tak jak i pewna jest tajemnica, o której MSZ rozgłasza zapowiadając implicite sukces ewakuacyjny  rządu Jarosława Kaczyńskiego.
 
Czy takim samym sukcesem zakończy się akcja ewakuacyjno-repatriacyjna rodaków, obywateli RP z Izraela ogarniętego działaniami wojennymi już wiadomo, bo wiadoma, choć objęta tajemnicą jest liczba wielu tysięcy obywateli Izraela, rodaków, którzy uzyskali po 1989 roku obywatelstwo III  Rzeczpospolitej. 
Minister Radek Sikorski i jego dwa, albo trzy i obywatelstwa, to zaledwie czubek tej góry lodowej, która Polski nie zaleje jak żaden obcy potop, bo rodacy obcymi przecież nie są, chociaż z racji wielości obywatelst lojalność ich pluralistyczna jest.
 
5 Praw rodaków:
 
1. Rodak rodakowi bratem.
2. Polska rodakowi matką.
3. Rodak nie mówi o rodakach źle.
4. Rodak pomaga rodakowi w potrzebie.
5. Piąte prawo rodaka jest tajemnicą rodaka.
 
Stan Dawid Ligoń
 
 
http://sowa.beeplog.de
http://sowa.blogsource.com
 
 
 
----- Original Message -----
Sent: Thursday, July 20, 2006 6:01 PM
Subject: Subskrypcja z serwisu www.msz.gov.pl

Komunikat Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w związku z organizacją przewiezienia obywateli RP z Libanu do Polski
 
Ministerstwo Spraw Zagranicznych zwraca się z prośbą do obywateli RP pozostających w Libanie o możliwie najpilniejsze skontaktowanie się z Ambasadą RP w Bejrucie, lub bezpośrednie zgłoszenie się w nieprzekraczalnym terminie do godz. 6 rano czasu lokalnego w dniu 21 lipca.
Do momentu zapewnienia bezpieczeństwa ewakuowanym obywatelom RP oraz członkom ich rodzin Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP, zgodnie z dotychczasową praktyką, nie udziela środkom masowego przekazu informacji ws. organizacji i przebiegu operacji ich przewiezienia do Polski. Jednocześnie Ministerstwo Spraw Zagranicznych zwraca się do środków masowego przekazu z prośbą o niezakłócanie pracy Ambasady RP w Bejrucie oraz powstrzymanie się od przekazywania informacji nt. operacji przewiezienia obywateli RP, które mogłyby stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa jej przebiegu – z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę.
  
Andrzej Sadoś, Rzecznik Prasowy MSZ
 Wysłano z serwisu www.msz.gov.pl
09:02, kultur , SOWA
Link
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7
Zakładki:
EU-Fotos
Freunde - Przyjaciele
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Google Groups – wersja beta
Zapisz się do magazyn europejski
E-mail:
Odwiedź tę grupę
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę