Sekcją Finansową UB na Dolnym Sląsku kierował w latach 1949-54 we Wrocławiu Stanisław Ligoń, prawdziwe nazwisko Lemberger
Kategorie: Wszystkie | ALBUM | POST | Radio Katowice | SOWA
RSS
poniedziałek, 30 czerwca 2008
es ist Antisemitismus und politische Zensur, was Sie betreiben - politische Gegner der Polen in Deutschland: webnews.de
Stefan Kosiewski: O problemach Polaków w Niemczech. Do Ministra Spraw Zagranicznych RP Pani Anny Fotygi

 

  kliknij, wysłuchaj tego nagrania

----- Original Message -----
From: SOWA
Sent: Monday, June 30, 2008 3:24 PM
Subject: es ist Antisemitismus und politische Zensur, was Sie betreiben Re: Webnews: Dein Beitrag wurde gemeldet

leider die Polen in deutschland haben viel politische Gegner

es ist Antisemitismus und politische Zensur, was Sie betreiben

 
----- Original Message -----
Sent: Monday, June 30, 2008 11:45 AM
Subject: Webnews: Dein Beitrag wurde gemeldet

Hallo sowa,

dein Beitrag "Zamieszanie wokół rządu - co zrobi Tusk we wtorek? Dawid Ligoń dementuje" wurde uns mehrfach von anderen Nutzern gemeldet und wurde deshalb von www.webnews.de entfernt.

Gründe hierfür könnten sein:
- Kaputter Link
- Werbung
- Unpassend
- Falscher Autor
- Falsches Bild
- Falsches Stichwort – Was heißt das?

Ein Stichwort ermöglicht anderen Nutzern, deinen verlinkten Beitrag auf Webnews zu finden. Achte daher darauf, dass du diese sinnvoll wählst. Ganze Sätze oder zu lange Begriffe werden selten gesucht, gib also am besten kurze und prägnante Begriffe ein und trenne diese durch ein Komma.

Vielen Dank für dein Verständnis.

Beste Grüße aus Köln
Dein WebnewsTeam

15:36, kultur , POST
Link
niedziela, 29 czerwca 2008
Zamieszanie wokół rządu - co zrobi Tusk we wtorek? Stanisław Dawid Ligoń dementuje
Zamieszanie wokół rządu - co zrobi Tusk we wtorek? Dawid Ligoń dementuje

Zamieszanie wokół rządu - co zrobi Tusk we wtorek? Dawid Ligoń dementuje

Nic nie wiem o zamiarze powołania przedstawiciela Polskiej Emigracji Politycznej do rządu pana premiera Donalda Tuska - powiedział w niedzielę, 29 czerwca 2008... 

http://www.webnews.de/neu/15_News-Europa-Welt/neue-artikel16:31, kultur
Link
sobota, 14 czerwca 2008
Olimpijski remis. Globalizacja - Detabuizacja, Bildenberg - Windsor (PZPR - PZPN) 0:0
Od Tomaszów Mazowiecki

Download this episode / kliknij, sciągnij mp3, wysłuchaj (10 min) 

 To Polacy zadecydowali o tym, że Irlandczycy odrzucili Traktat Lizboński w powszechnym referendum

 http://sowa.mypodcast.com/

Polacy, których skutki zmowy żydokomunistów z żydokorowcami, w 1989 roku w Magdalence i przy tzw. okrągłym stole, wypędziły do Irlandii za chlebem zapowiadali jeszcze niedawno na blogach: Sytuacja, kiedy irlandzcy pracodawcy zatrudniają głównie podatnych na wyzysk Polaków czy innych obcokrajowców, a nie Irlandczyków może wzbudzić negatywne nastroje w stosunku do emigrantów wśród społeczeństwa irlandzkiego.
Dla polityków, ktorzy za cudze pieniądze latają sobie po świecie globalizacja kojarzyć może się z turystyką. Globalizacja to nie jest jednak radosna, masowa turystyka zapłacona przez podatnika dla nielicznych, to są wędrówki ludzi oraz całych ludów, monstrualne przemiany społeczne, konflikty narodowościowe, nędza i głód, które globaliści wywołali już na całym świecie podnosząc ceny na wszystko, co tylko chcieli, zabierając własność narodów na rzecz wąskich grup bardzo dobrze zorganizowanych tajnie globalistów.
W Polsce symbolami tego tajnego, masońskiego zorganizowania się są:  Aleksander Kwaśniewski, Andrzej Olechowski, Radek Sikorski i Leszek Miller, Lech Wałęsa, Adam Michnik , Leszekerowicz, Władysław Bartoszewski, B. Geremek, K. Kozlowski, K. Skubiszewski, J. Turowicz, A. Zakrzewski, J. Ziolkowski, A. Ananicz, K. Dziewanowski, T. Mazowiecki. A. Milczanowski, W. Chrzanowski, J. Onyszkiewicz, H. Suchocka, J. Ziolkowski, M. Kozakiewicz, J. Eysymontt, J. Holzer. T. Nalecz, Jerzy-Marek Nowakowski, Janusz Reiter, Edward Wende, Jan Krzysztof Bielecki, Grażyna Staniszewska, Andrzej Zawislak , J. Ziolkowski, J. M. Rokita, J. Lewandowski, J. Osiatynski, Czeslaw Bielecki, Pawlowski Krzysztof, Cezary Stypulkowski i Hanna Gronkiewicz-Waltz, Henryka Bochniarz, , Andrzej Michalski, Kazimierz Pazgan, Paweł Piskorski i Andrzej Blikle , Janusz Beksiak, Marek Dabrowski, Krzysztof Dzierzawski, Mariusz Dzierzawski, Waclaw Wilczynski, Jan Winiecki, Marek Belka, Jan Kulakowski, Piotr Nowina-Konopka (Grupa Bildenbergu) oraz (Grupa Windsor), m.in.: Lech Kaczynski , Kazimierz Michal Ujazdowski, Marian Lemke , Stefan Niesiolowski , Maciej Letowski , Tadeusz Syryjczyk , Stanislaw Michalkiewicz , Wieslaw Chrzanowski , Stanisiaw Kurowski , Michal Kulesza, Rafal Ziemkiewicz , Marek Jurek , Marian Pilka, Andrzej Wielowiejski, Ryszard Legutko, Ludwik Dorn, Maria Gintowt-Jankowicz, Jerzy Buzek, Piotr Naimski, Ryszard Bender, ks. H. Jankowski , Lech Mazewski, Aleksander Hall, Wieslaw Walendziak, Tadeusz Syryjczyk, Czarnecki Ryszard ... to tylko niektorzy.
Globalizacja to przemieszczenia ludzi i narodów na ogromną skalę, jak chociażby po rozbiciu Jugosławii, gdzie Unia Europeska i NATO brutalnie interweniowały finansowo i militarnie ale i akceptacja przez Zachód bandyckiej zmowy w Magdalence jako podstawy Nowego Porządku Swiata w Polsce.
Globalizacja tworzy dla narodów Nowy Porządek Swiata i wymyśla Nowego Wroga. Nowym Wrogiem dla Niemców jest Gastarbeiter (już w 2. i 3. pokoleniu), dla Irlandczyka Nowym Wrogiem jest ekonomiczna emigracja z Polski, a dla Polaka Nowym Wrogiem jest robotnik z Nepalu zatrudniony w firmie pod Słupskiem oraz Wietnamczyk w drugiej firmie pod Wrocławiem, a nie właściciel tej firmy, który sprowadza ludzi do wykonywania niewolniczej pracy samolotami z drugiego końca świata, nie zaś z Rumunii, czy Bułgarii, bo Rumun i Bułgar mieliby zbyt blisko do domu i mogliby łatwo wrócić,
a Napalczyk i Wietnamczyk pozostanie w Polsce, i nawet jako człowiek bezrobotny nadal
będzie w Polsce robił, już nie w fabryce montażowej i nie na czarno u żyda, ale za mniejszość żydowską będzie robił, która udaje Greka i mówi, że już jej w Polsce jak Hazarów od dawna nie ma.
Tymczasem do paru milionów islamskich Turków osiadłych i urodzonych w Niemczech dołączyła już w Unii Europejskiej wcale nie mała mniejszość turecka w Bułgarii a niepostrzeżenie i bez jakichkolwiek pertraktacji, spełniania tzw. warunków wstępnych dołączą wkrótce też Turcy z południowej części Cypru.
Włączeniem do Unii Europejskiej różnych, pozaeuropejskich nacji zainteresowany jest prezydent Francji Sarkozy, którego 21 syn Juan Sarkozy (długowłosy, jasny blondyn)  ma już narzeczoną i chce ją jeszcze w tym roku jeszcze poślubić, dlatego prasa światowa stawia odważnie pytanie, czy dowcipy na temat tej narzeczonej będą uznawane za antysemickie? 
Dowcipy o chazarskich Turkach zaczęły kursować szeroko po stepie ukraińskim dopiero w X wieku, po rozbiciu przez Kijów potęgi Chazarów ukształtowanej na Mojżesza modłę.  W języku tureckim na Morze Kaspijskie mówi się do dzisiaj : "Hazar-Denizi". 
Kiedy więc historia potoczy się już wszechmyślnie i zgodnie z tym, co nieudolnie tabuizuje jeszcze przed Narodem Francuskim przywódca demokratyczny, a Unia będzie już od Morza Bałtyckiego do Morza Chazarskiego, to odwrócą się wtedy wszyscy Europejczycy na Wielki Wschód, gdzie Czuwasze  (Çuvaslar) mają jeszcze w użyciu zwroty z tureckich języków Chazarów i Bułgarów, którzy ulegli słowianizacji.  Czuwasze nie muszą wchodzić do Europy, bo nigdy z niej nie wychodzili:  żyjący nad środkową Wołgą naród przechował w swojej mowie protobułgarskie elementy o kilka wieków przecież starsze, od początków niemieckiej kolonizacji tych stron.
Czuwaszy jest tam blisko dwa miliony, a Turków w samej tylko stolicy Turcji ponad 15 milionów. 
Sarkozy nie jest może aż tak i na tyle subtelny, jak jego piękna jak nowa żona, która wyznała niedawno publicznie, że nie liczyła swoich kochanków, ale potrafi on policzyć korzyści polityczne wynikające z zestawienia kilku milionów Izraelczyków z siedemdziesięciomilionową potęgą turecką rozsianą po Azerbejdżan, Irak  oraz Iran. 
Irlandczycy odczuwają bowiem o wiele większe opory przed integracją z tymi, innymi Europejczykami, których jest wielokrotnie więcej, a nie powinno być, niż przed tymi, którzy tak, czy siak, od dawna już są, a wszędzie są tylko mniejszością.
Czuwasz? 
Stanisław D. Ligoń
http://www.mypodcast.com/fsaudio/sowa_20080614_1318-272770.mp3
http://sowa.mypodcast.com/200806_archive.html
 
Interesuje mnie jak w grupie Windsor moze byc L.Kaczynski razem z S.Niesiolowskim, gdyz S.Niesiolowski "szaleje politycznie"- prosze o blizsze wyjasnienie.
Dokladniejsze informacje o tych grupach bylyby potrzebne: charakter, struktura organizacyjna, cele, powiazania. Finansowanie oraz zainicjowanie tych grup.
wiesscar
----- Original Message -----
Sent: Wednesday, August 06, 2008 9:10 AM
==================================================
(...) zaczynałem zbierać materiały do napisania szerszego opracowania o Chazarach,
dotarłem do anglojęzycznych publikacji powołujących się na szalenie  specjalistyczne źródła polskojęzyczne autorstwa profesora Zajączkowskiego.
Wyjaśnię tu że, Chazarowie byli oryginalnie nomadycznym ludem tureckim który, gdzieś około połowy VIII wieku n.e. przyjął judaizm jako obowiązującą religię państwową. Około 250 lat później, zjudeizowane państwo Chazarów zostało podbite przez wschodnioeuropejskich Słowian nazwanych w literaturze
historycznej Rusią Kijowską. Oczywiście, Chazarowie nie nazywali siebie "Narodem Wybranym" w tamtym czasie. Rozpowszechnili to dopiero ich potomkowie; Aszkenazyjczycy i Syjoniści. Dziwne "zniknięcie" chazarskich konwertów z kart historii Średniowiecza, jest konsekwencją inwazji Mongołów i, jest równoznaczne z "pojawieniem" się dużej liczby Żydów na ogromnych połaciach wschodniej części Europy a następnie - nieco później - w środkowej. Współcześni Żydzi lubią cofać się pamięcią tylko do drugiej połowy XIX wieku czyli do narodzin syjonizmu i od razu "skaczą" do czasów starożytnych. Dość sporadycznie i bardzo selektywnie wspominają co się działo wśród nich, w okresie niemalże dwóch tysięcy lat i, koncentrują się zazwyczaj na biadoleniu o czasach inkwizycji, pogromach i innych niepowodzeniach (...).
13:09, kultur , SOWA
Link
Zakładki:
EU-Fotos
Freunde - Przyjaciele
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Google Groups – wersja beta
Zapisz się do magazyn europejski
E-mail:
Odwiedź tę grupę
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę