Sekcją Finansową UB na Dolnym Sląsku kierował w latach 1949-54 we Wrocławiu Stanisław Ligoń, prawdziwe nazwisko Lemberger
Kategorie: Wszystkie | ALBUM | POST | Radio Katowice | SOWA
RSS
sobota, 30 czerwca 2007
Stan David Ligoń: Czy premiera Kaczyńskiego da się ustatkować?

Download this episode (2 min)

 

Pesymistyczne, żydowskie czarnowidzenie świata sublimuje się w literaturze prozą Franza Kafki, w której człowiek przemieniony zostaje w marnego robaka obdarzonego losem, a więc przyszłością z góry już przesądzoną w procesie kapturowym, na który skazany nie może się stawić, bo Vorbestimmung (przeznaczenie) nabiera mrocznych barw już w mitycznym zawsze, czasie niemożliwym do wyraźnego określenia umysłem ścisłym żyda.
 
Optymizmem i radością życia mimo wszystko tryska natomiast żydowska mądrość życiowa wszechobecna w anegdotach przekazywanych z ojca na syna w rodzinach, w których nijak nie można uskładać dla córki na posag. Mądrość, którą cadyk trzepie z rękawa, a dobra żona wytrzepuje z okruchami za okno, żeby strapiony kłopotami finansowymi dnia mąż mógł odpocząć i zasnąć wreszcie w spokoju.
 
Czy należy przez to rozumieć, że Jarosław Kaczyński dla dobra Polski powinien się wreszcie ustatkować? Czy należy zrozumieć, że potrzebna Polakom żona dla premiera, która umiałaby otworzyć pośród ciemnej nocy okno, by wykrzyczeć do czarnego, wilczego  podwórka:
- Ronald Lauder! Czy ty byś chciał, żeby tobie premier Polski dał 60 miliardów dolarów? Za mienie utracone przez innych żydów na terenach, które Polska utraciła na rzecz Związku Sowieckiego?
- Lauder! On tobie nie da tych miliardów! Po czym odwróciła się do męża i rzekła: Daj, ać, ja pobruszę, a ty pocziwaj.

 Stan David Ligoń

http://www.goldenline.pl/forum/magazyn-europejski-sowa/103215

Ronald Lauder, miliarder, filantrop i dyplomata, nowy szef Swiatowego Kongresu Zydow NALEGA na odszkodowanie ze strony Polski

http://groups.google.com/group/sowa-frankfurt/browse_thread/thread/3f0ef3322e715e33?hl=pl

22:33, kultur , SOWA
Link
środa, 06 czerwca 2007
Pan Prezydent ma się zająć Polską, a nie szambem księdza !

"wakacje z blondynką" / "eine kleine blond_musik" (2005) part 2.: na siaro, abo na siemiona      

 wysłuchaj

Ojciec Tadeusz Rydzyk powinien publicznie przeprosić żonę prezydenta za wypowiedziane w marcu obraźliwe słowa "Nie nazywajmy szamba perfumerią". Tak postanowiła powołana przez Episkopat Rada Programowa Radia Maryja.  Komentując sprawę dla "Dziennika" arcybiskup Sławoj Leszek Głódź, któremu Rada przekazuje swoje raporty, wyraził przekonanie, że obie strony konfliktu pogodzą się.

Komentując generała arcybiskupa Leszka Głodzia trzeba powiedzieć tak: Episkopat przeprosił Polskę za kapusiów Służby Bezpieczeństwa zasiadających w Episkopacie, ale co to komu dało?  Czy zmniejszyło to liczbę kapusiów zasiadających w Episkopacie Polski?  Czy Kościół dokonał przez to jedno, lekko rzucone słowo "przepraszam" jakiegoś oczyszczenia? Czy wpłynęło to na poprawę rachunku sumienia zdrajców Narodu Polskiego i judaszy w Kościele Chrystusowym?

Zakonnik Rydzyk robi za dziennikarza i jako taki dołożył się najwięcej w Polsce do tego, żeby bracia Kaczyńscy wyszły na ludzi.  Mogą sobie dać buzi, wymienić się kopniakami pod okrągłym stołem przechowywanym w Pałacu Prezydenckim; wart paca Pałaca, niczym się nie różnią.

Jeżeli zaś chodzi o premiera, który zapowiada, że gotów jest stracić władzę, to zanim ulegnie pod ciosami ginekologów i dermatologów, można przecież po prostu sprawdzić nie tylko zakonnika Rydzyka, ale i wszystkie osoby, które nie mają udanego życia seksualnego, bo intensywnie żyją na codzień z Polską.

POza tym wyrażamy przekonanie, że na miejscu cuchnących zgnilizną moralną zepsutych bajek pochodzących z Zachodu lub zainspirowanych przez środowiska o żydolibertyńskim i KOR-owskim pochodzeniu - należałoby emitować w telewizji publicznej historie z zakresu żywotów świętych. Mamy wiele wzorców rodzimych - takich, jak św. Wojciech, św. Stanisław czy św. Kinga - więc niedorzecznością jest czerpanie z groźnych wzorców zgniłej żydokomunistycznej, trockistowskiej i rewizjonistycznej kontrkultury obrazkowej.

Stan David Ligoń

Download this episode/ściągnij mp3 (3 min)

http://pan.prezydent.ma.sie.zajac.polska.a.nie.szambem.ksiedza.patrz.pl

 

10:31, kultur , SOWA
Link
Zakładki:
EU-Fotos
Freunde - Przyjaciele
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Google Groups – wersja beta
Zapisz się do magazyn europejski
E-mail:
Odwiedź tę grupę
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę