Sekcją Finansową UB na Dolnym Sląsku kierował w latach 1949-54 we Wrocławiu Stanisław Ligoń, prawdziwe nazwisko Lemberger
Kategorie: Wszystkie | ALBUM | POST | Radio Katowice | SOWA
RSS
niedziela, 27 maja 2007
reżyd Polański, ścigany w Ameryce listem gończym, dostanie KASE z Polskigo Instytutu Sztuki Filmowej?

   między żydami Cohen

Reżyd Roman Polańskiego znowu autorem skandalu obyczajowego. Tym razem nie wciska już na haju penisa do odbytnicy 14-letniej dziewczynki, za co czeka wciąż na skurwiela purytalny wymiar amerykańskiej sprawiedliwości, ale atakuje nachamnie dziennikarzy za to, że nie interesują się jego filmami, wyzywa ich od "bezmózgowych ignorantów".
Aktożydy krajowe (Jerzy Stuhr, Krzysztof Majchrzak i Krystyna Janda) pochwalają zachowanie Polańskiego, które ich zdaniem nie było obraźliwe dla dziennikarzy, a brak stosunku innych reżyserów do najnowszego skandalu obyczajowego z udziałem pozytywnego pederasty uważają, że  "świadczy jak najgorzej o tym sprostytuowanym światku nazywanym środowiskiem artystycznym".
Teraz mają już pewne, że zagrają w nowym filmie pod roboczym tytułem: "O tym, jak dałam dupy w odruchu ludzkiej solidarności" (w roli cioty ks. Jankowski, Gdański Instytut Sztuki, Aleja Gwiazd) który to film sfinansuje  Polski Instytut Sztuki Filmowej, bo Agnieszka Odorowicz preżydóweczka tegoż instytutu uważa, że "Polański jest tak wielkim artystą, że możemy przymknąć oko na jego ekscentryczne zachowanie".
Racja, chociaż nie święta i spóźniona, bo trzeba było zaknąć oczy, kiedy wciskał dziecku ekscentrycznie do dupy obrzezanego penisa. Racja mniejszości, która chciałaby wszystkim zamykanąć oczy i uszy, żeby nie było słychać odgłosów defloracji, rozrywania zwieraczy, przelewania się spermy w dziecięcych uszach. Gnoje dla gojów mają czaszki bezmózgowe, jeśli ci nie piszą dobrze o reżydach, bo jak reżyd ma Wielki powód, to czemu o nim nie pisać?

Stan David Ligoń

Objavio sowa u 27.5.2007 03:01

http://sowa.mojblog.co.yu/1/reżyd-polański-ścigany-w-ameryce-listem-gończym-/95412.aspx

03:09, kultur , SOWA
Link
środa, 23 maja 2007
czarna wdzięczność eurokomunisty Gierka za pomoc przy pogrzebie ojca edwarda: Radny Marek Godek na sosnowieckim bruku!

Nie wiadomo, czy Adam Gierek był trzeźwy, kiedy podejmował decyzję o zwolnieniu z pracy Marka Godka, który najpierw pomógł mu pochować po niechrześcijańsku ojca, a potem po chrześcijańsku pomógł Adamowi G. zostać eurodeputowanym. Wiadomo, że Adam Gierek zachował się jak typowy żydokomunista, który musi zaliczyć noc długich noży: pozbył się człowieka, który się k. nie kłaniał, a za dużo o nich wiedział.  Gierek bezprawnie zwolnił z pracy Radnego Miejskiego, którego Naród Polski wybrał, żeby reprezentował mniejszość żydokomunistyczną w Radzie Miasta Sosnowca. 

Godność Radnego Marka Godka jest nienaruszalna zgodnie z zasadą pomocniczości, przyjętą dla Unii Europejskiej z Katolickiej Nauki Społecznej, której Gierek najwyraźniej nie zna i dlatego wyżej stawia europejskie bezprawie nad krajową lojalnością.

Pogardę dla obowiązujących w demokratycznej Polsce zasad zademonstrowała ostatnio Ariadna, siostra Edwarda Gierka,  która nie poszła dobrowolnie na leczenie, a nie wyznała też publicznie, że jest sucha. Minister Zdrowia Religa ma niewątpliwie osobisty stosunek do nadużywania alkoholu w Państwowych Zakładach Zdrowia, gdzie nie ma miejsca dla pogardy do obywatela, w odróżnieniu od Parlamentu Europejskiego, gdzie jak wiadomo rozwala się najgorsza swołocz.

Stan David Ligoń

21:34, kulturzentrum , bardach w Polsce
Link Skomentuj »
21:36, kultur , SOWA
Link
Zakładki:
EU-Fotos
Freunde - Przyjaciele
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Google Groups – wersja beta
Zapisz się do magazyn europejski
E-mail:
Odwiedź tę grupę
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę