Sekcją Finansową UB na Dolnym Sląsku kierował w latach 1949-54 we Wrocławiu Stanisław Ligoń, prawdziwe nazwisko Lemberger
Kategorie: Wszystkie | ALBUM | POST | Radio Katowice | SOWA
RSS
poniedziałek, 28 kwietnia 2008
Stan David Ligoń: Dupy wozić na motorach, jaja święcić i puszczać parę w gwizdek może i 100 tysięcy ludzi na raz...
Kogo nazywa przyjacielem swoim, bo żydowskie media wymienia z imienia, a internetowe, które mu pomogły przemilcza?

Bez Waszej pomocy jasnogorskie zloty motocyklowe bylyby niemozliwe.
Na stronie Jasnej Gory jest sprawozdanie ze zlotu, fotografie, wypowiedzi uczestnikow:
http://home19.inet.tele.dk/sctmarie/jasna_gora_20.4.2008r.htm
Na Gorce Przeprosnej widzialem trzy wozy telewizyjne: dwa TVP i jeden TVN 24. Co pokazywaly, nie wiem. Byl tygodnik Nedziela, byla TV Trwam, bylo Radio Jasna Gora.
Ciekawe czy jeszcze jakies media to zauwaza, prosze Was o informacje.
Najserdeczniej Was pozdrawiam.
Paniom Raczki caluje a Panom mocno prawice sciskam.
Wiktor

Warszawa 00-270, ul. Krzywe Koło 30/3, tel.
(0-22) 635 0671, 506 284 816, e-mail. vwegrzyn@yahoo.com www.rajdkatynski.net

Dupy wozić na motorach i jaja święcić może i 100 tysięcy ludzi na raz w przyszłym roku, ale to jeszcze może podniecić
tylko
tych, którzy nie widzieli w zeszłym roku podnieconego Kaczora na trybunie pielgrzymki przechrztów z rad. ma.Ryja.

Polak będzie pytał, czy te motory są np. w stanie zablokować warszawkę, żeby upadły za jednym razem: Sejm, Senat, wszystkie ich żydowskie partie i niepolski episkopat, a zakonnik Rydzyk udał się wreszcie tam, gdzie go Bóg powołał?

Stan David Ligoń

Sent:
Sunday, April 27, 2008 11:11 AM
----- Original Message -----
From: Victor Wegrzyn

Drogi Przyjacielu,
W zalaczeniu przesylam Komunikat 5/08 i bardzo prosze o jego rozpowszechnienie. Gazety motocyklowe, podobnie jak i inne sa w niepolskich rekach i na ich pomoc liczyc nie mozemy. Sukces JASNEJ GORY 2008 to Wasz sukces, 15 tys motocyklistow przyjechalo tylko dzieki plakatom i folderom rozprowadzonym przez Was i Wasza poczte internetowa.
Dziekuje.
Jezeli nie chcesz otrzymywac naszych Komunikatow, to prosze o list zwrotny z jednym slowem NIE.
Jezeli chcialbys otrzymywac prosze o adres e-mail
Paniom raczki caluje a Panom mocno prawice sciskam.
Wiktor
http://pkn.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?445449
http://de.groups.yahoo.com/group/kulturzentrum/message/1509
01:08, kultur , SOWA
Link
czwartek, 10 kwietnia 2008
Lech Wałęsa i Swiątynia Wszystkich Religii - w erze wzmożonej aktywności w tworzeniu globalnego rządu i globalnej religii
Od sowa magazyn

Lech Wałęsa chce chyba, żeby go prezydent wszystkich psychiatrów  zbadał , ale czy go to uchroni od przeczytania książki o nim, która została już zapowiedziana przez IPN Komisję Badania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu?  Stan David Ligoń   http://www.­mojageneracja.pl/­1980/blog/­16341789747fb3999012­98 

Od małego wbija się Żydom w głowy, że są wybranym narodem, że mają misję do spełnienia (Kard. Jean Marie Lustinger) i uczy się ich, jak mają to spożytkować w stosunku do wszystkich innych i jakimi sposobami, co jest odrażające dla nieżydow (Talmud). Żydzi nigdy z tego nie zrezygnują, bo bez tego nie ma Judaizmu. Nic dziwnego że mamy już takie monstrum - twór “wspólnych celów”, jakim są Chrześcijańscy Syjoniści, albo Christians for Israel, Swiątynia Wszystkich Religii w niebagatelnej ilości.

Jedyna religia z “korzeniem Judaizmu” jest Chrześcijaństwo i właściwie dzięki niemu Judaizm jeszcze istnieje, i co gorsze dzięki niemu rozrósł się, a co jeszcze gorsze to to, że całe nadzieje Żydów na globalną religię leżą właśnie w odpowiednio sterowanym Kościele Katolickim.

Zdecydowana aktywizacja “globalizowania” nastąpiła z chwilą prezydentury Regana, oraz Pontyfikatu JP II. Wprowadzono na “trony” właściwe osoby do przeprowadzenia właściwych celów, przygotowywanych od wielu lat wsześniej. Spotykali się często i po różnych zakątkach świata i sprawa ruszyła z kopyta.

Bractwo Piusa X było naturalną reakcją na ten stan rzeczy w kościele a i zarazem przeszkodą - i dalej jest, a więc w takiej sytuacji nie dziw, że zostało potraktowane z taką niechęcią przez szczególnie za pontyfikatu JP II.

Podzielam zdanie bpa Falley’a (…) ponieważ to, co zrobił Benedykt XVI, to tylko ćwierć środków dla zachłystywania się gawiedzi, ponieważ jest absurdalną rzeczą ekskomunika najprawdziwszych Katolików. Z drugiej strony Benedykt XV`I nie zrezygnował z budowania “Globalnej Religii na korzeniu Judaizmu”. Tak więc to, co zrobił Benedykt XVI, to tylko powłoka przy zachowaniu trwałych następstw Pontyfikatu JP II.

Środki, sposoby, metody, budowania tej “Globalnej Religii” są zdecydowane i wszystko możliwe wykorzystane jest w tym celu.

Jakie będą losy KK, będzie zależało od wiernych i ich odporności na posoborową degenerację, która jest ogromna. Czy przykład jaki podał Marian z Amien będzie naśladowany, zobaczymy [chodzi o Mszę Św. Trydencką odprawiapoza katedrą z powodu braku zgody miejscowego biskupa - przyp. admin.]. Msze “niegodziwe” [Trydenckie - przyp. admin] nabierają nieco popularności, ale mocno obawiam się, że książęta kościoła w postaci “biskupów z odpowiednimi korzeniami” będą robić wszystko, co w ich mocy, żeby je odpowiednio do wymogów “Globalnej Religii z Korzeniem” sztucznie “genetycznie zmodyfikować”.    

 Wojciech Wlaźliński  ( Sprawa Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X)

00:36, kultur , SOWA
Link
Zakładki:
EU-Fotos
Freunde - Przyjaciele
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Google Groups – wersja beta
Zapisz się do magazyn europejski
E-mail:
Odwiedź tę grupę
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę