Sekcją Finansową UB na Dolnym Sląsku kierował w latach 1949-54 we Wrocławiu Stanisław Ligoń, prawdziwe nazwisko Lemberger
Kategorie: Wszystkie | ALBUM | POST | Radio Katowice | SOWA
RSS
piątek, 07 kwietnia 2006
UBecka ustawa antyspamowa, czyli: Dzierżyński i Beria podnoszą łeb
sowa Freitag, 07. April 2006  UBecka ustawa antyspamowa w IV Rzeczypospolitej
Von direktion, 13:47 sowa magazine petak, 7.tra.2006
UB-ecka ustawa antyspamowa, czyli Dzierżyński i Beria podnoszą łeb

Kategorie: Wszystkie | ALBUM | SOWA

RSS

piątek, 07 kwietnia 2006

  

   Poseł Poloczek i Minister Ziobro  chcą doraźnymi sądami ukarać Polaków za wysyłanie łańcuszków szczęścia. Koledzy adwokaci i koledzy prokuratorzy będą mieli - w myśl projektu ustawy - możliwość legalnego dorobienia się fortun majątkowych na klientach-Polakach skazywanych na drugą i trzecią zmianę, po południu i po nocach.

   Z kawiarenenek internetowych czynnych 24 godziny na dobę wyciągana będzie polska młodzież i przewożona w sukach i w budach nie do Kolegium Karno-Orzekającego  (jak było za Gierka i SB z ludzką twarzą Kiszczaka, Płatka i Pietruszki), ale przed oblicze żydokomunistycznego wymiaru niesprawiedliwości, który nie przeszedł nawet lustracji pozorowanej, rytualnego oczyszczenia choćby palców u rąk, którymi rozprawia się nadal z wolną, polską myślą tak samo bezwzględnie jak za komuny.

   Mocodawcy autorów projektu ustaw: antyspamowej i kolegialno-terrorystycznej, żydokoledzy-politycy w Polsce rządzonej z tyłowego siedzenia ( tzw. Zadupia) nie wiedzą rzecz jasna, co to jest internet, przesyłanie danych  i czym się karmi na świecie elektroniczna komunikacja oraz filtry antyspamowe. Niewiedzą swoją ignoranci dzielą się zazwyczaj publicznie w Sejmie RP i po tym poznajemy szczerość ich intencji. Poloczek dobrze chce dla Polaków i dlatego m.in.  zlekceważył sobie przed kilku dniami kilku prezydentów wielkich, śląskich miast. Nie przyszedł na umówione z nimi spotkanie, bo spotkał się akurat z kolegą Lutym (Unia Wolności, Wolność i Spokój, były wiceprezydent jednego, śląskiego miasta), którego to kolegę trzeba było zagospodarować dla PiS-u jak wcześniej kolegę Sośnierza, za którym prokurator nawet nie trudzi się, że udaje (gromadzenie środków finansowych od producentów leków na prywatnym koncie Sośnierza, szefa państwowej Służby Zdrowia w województwie zwanym dawniej Stalinogród).

   Obłędu można dostać, gdyby człowiek nie znał Freuda „Psychopatologii życia codziennego”,  „Historii szaleństwa” Michela Foucault, albo chociaż „Odruchów mózgowych” Siecznowa. Na szczęście Henri Bergsona „Pamięć i życie” jest pracą, którą da się przeczytać w pociągu z Czeladzi do Katowic (dla niewtajemniczonych, którzy nie wiedzą, że kolej z Katowic do Czeladzi nie dojeżdża, bo nigdy nie miała po czym, podaje się dla wyjaśnienia, że przesiadka mózgowa może mieć miejsce miejsce w tej sytuacji zarówno w Kobierzynie jak i w Rybniku-Tworkach). O! Tempota! O, Salomon Morel – chciało by się Polakom podpowiedzieć: był może jeden podły, ale sobie przed laty zbiegł, gdzie pieprz rośnie.

   Ale na szczęście Jan Paweł Wielki, z matki obcej a subito święty, wskazał Polakom w porę drogę ucieczki od komunizmu do Unii Europejskiej, pod płaszcz opieki prawa wyższego, niż krajowe. Bigos warzony przez kolegów z PiS-u będzie można teraz reklamować w europejskich sądach, jak się komuś nie podoba np., że żydowski na wskroś Episkopat Polski uchwalił prawem cydyka, że Nowoczesny (wymieszany/ skundlony i zdekoszerowany) Naród Nowo-Polski może się przed Pasterką nażreć do syta świńskiego mięsa, bo nie dość, że żymiany Jezusa ukrzyżowały we Wielkanoc, to zniosły jeszcze dla Polaków Wigilię w Post! I o to się właśnie rozchodzi, pani Stasiu. Koledzy adwokaci zarobią na Polakach podwójnie, a przy okazji wyżywi se rodzinę tłumacz, taksiarz i krawcowa żydobiskupa, co wyszła za lesbijkę za mąż. A jak się gojowi komputer zarekwiruje, to mu się da kredyt na pokrycie kosztów sądowych. Kazimierz Kutz nie nakręciłby lepszego scenariusza przemian żydokratycznych dla tego kraju.  Perła w koronie, cymes, po palcach lizać.

Stanisław  Dawid Ligoń 

http://sowa.mypodcast.com/200604_archive.html

Zał. Nr 1 do notatki służbowej z dnia 7 kwietnia, Prywatna Służba Zdrowia (PPZ/2006.04.07/lss – lecz sie sam):    [...]Spamem byłoby także przesyłanie informacji o charakterze politycznym, religijnym czy tzw. łańcuszków szczęścia. Operatorzy krytykują takie rozwiązanie, argumentując, że definicja spamu jest zbyt szeroka. Według nich, wyeliminowanie pop-up windows spowoduje pogorszenie konkurencyjności polskich przedsiębiorców. Pop-upy są bowiem formą reklamy, z której w dużej mierze finansowany jest internet. Wątpliwości wzbudza możliwość uznania za spam informacji przesyłanych na czatach internetowych i komunikatorach – nie wiadomo, kto miałby oceniać, czy dana informacja jest spamem, czy próbą nawiązania kontaktu.

Surowe karanie
   Założenia do ustawy o spamie przewidują również, że przesyłanie spamu nie byłoby wykroczeniem, ale czynem zagrożonym karą administracyjną w wysokości od 100 zł do 50 000 zł. Obecnie ściganie wykroczenia następuje na wniosek pokrzywdzonego, a nałożona grzywna nie może przekroczyć 5000 zł. Spamerzy nie są więc ścigani, gdyż osoby otrzymujące spamy nie zgłaszają tego na policji.
   Planuje się, że kara administracyjna byłaby natychmiast wykonalna. Zdaniem operatorów, może to prowadzić do nieuzasadnionego karania osób, które nie są sprawcami niedozwolonych praktyk, związanych z przesyłaniem spamów [...]
http://www.gazetaprawna.pl/?action=showNews&dok=1688.29.861.2.20.1.0.1.htm

13:38, kultur , SOWA
Link

http://ligon.blox.pl/2006/04/UB-ecka-ustawa-antyspamowa-czyli-Dzierzynski-i.html

[Kommentare (0) | Kommentar erstellen | Eintrag bearbeiten | Trackbacks (0) | Permalink] letzte Einträge

 · UB-ecka ustawa antyspamowa w IV Rzeczpospolitej
 · Kosciol nie rychliwy, ale sprawiedliwy: Abp. Kowalczyk, Stolica Apostolska, Biskupi a Radio Maryja
 ·  Weißrußland, MU-Polnisch / jezyk polski na Bialorusi
 · Wilno, 13-17.08.1997 - II Polonijne Forum Oswiatowe; ROTA 1995
 · Protest Polskiego Osrodka Kultury przeciwko wykorzystywaniu Polonii przez MSZ Kategorien
 · KONSERWATYSTA
 · Yes-POLAND
 · SOWA - D
 · SOWA w USA
 · messages - archiv
 · Impressum - O nas

 ·MMSy przesylaj na adres email: sowa@studio.moBlog.pl

14:08, kultur , SOWA
Link
Zakładki:
EU-Fotos
Freunde - Przyjaciele
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Google Groups – wersja beta
Zapisz się do magazyn europejski
E-mail:
Odwiedź tę grupę
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę