Sekcją Finansową UB na Dolnym Sląsku kierował w latach 1949-54 we Wrocławiu Stanisław Ligoń, prawdziwe nazwisko Lemberger
Kategorie: Wszystkie | ALBUM | POST | Radio Katowice | SOWA
RSS
piątek, 23 marca 2007
MURY, historycznie zasadny bluzg z kiciorem
 
Klawisze mogą korzystać z dopłat do wypoczynku indywidualnego i zbiorowego na terenie całego kraju, mogą korzystać z dopłat do różnych form działalności rekreacyjnej i kulturalno-oświatowej, świętować np. Wigilię za pieniądze z funduszu socjalnego emerytów i rencistów Służby Więziennej oraz członków ich rodzin zgodnie z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości Ziobro, które obowiązuje od końca września 2006 r. (DzU nr 165, poz. 1177).  Ci sami klawisze nie mogą jednak z tego samego funduszu uzyskać np. refundacji wiązanki kwiatów kupionych na pogrzeb kolegi.
 
Nie trzeba być klawiszem, żeby  rozumieć, że coś tu nie jest w porządku. Coś mija się z powszechnym rozumieniem prawa i sprawiedliwości. Nie o takie przywileje dla klawiszy strajkowaliśmy w sierpniu 1980 roku. Nie o taką Polskę nam szło, nie o taką praworządność.
 
Krajowy Związek Emerytów i Rencistów Służby Więziennej oraz Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa zamierzały chyba zgłosić swoje zastrzeżenia do planowanego przez Ministra Ziobro Rozporządzenia, bo ujawniły, że chciały, by przyznano im status stron w postępowaniu o przyznanie świadczeń z funduszu. I nie przyznano im tego satatusu stron.
 
Głupio zrobili, bo trzeba było najpierw strajkować. Zamknąć się pod celą, razem z ludźmi, i git. Minister sam by się zgłosił do zakładu, na Radochę do Sosnowca np. , w historycznie słuszne miejsce. Może by się też okazało, że poldek z mandżurem zaczyna wreszcie kumać.
 
Bo tak się w Polsce historycznie ułożyło, że członkowie związków zawodowych muszą najpierw sami garować, a dopiero potem Kiszczak, lub jakaś inna strona rządowa zaprasza do Magdalenki na Wigilię albo  Jajko, zależnie od uniesienia wzroku przez Urbana.
 
Stan David Ligoń
http://sowa.salon24.pl/9225,index.html
żYD JAnke ZLIKWIDOWAŁ BLOGA SOWA.SALON24.PL
17:53, kultur , SOWA
Link
poniedziałek, 12 marca 2007
Czy zaczną karać żydokomunistycznych złoczynców sądy 24-godzinne ?

Po żydowskich dziennikarzach, którzy publicznie bezczelnie zadeklarowali, że nie będą przestrzegać prawa uchwalonego w Polsce dla Polaków , przedstawiciele kolejnych grup zawodowych przewidzianych ustawowo do lustracji zapowiadają nieposłuszeństwo wobec prawa. Gazeta Prawna informuje, że nauczyciele i dyrektorzy szkół prywatnych utworzonych w Polsce po 1989 roku dla dzieci bogatych żydokomunistów, którzy zagarnęli majątek Narodu Polskiego w drodze zbrodniczej prywatyzacji i stać ich na to, żeby za cudzy majątek kształcić własne dzieci, zapowiadają, że nie złożą oświadczeń lustracyjnych.

Wykształcony na profesora za komuny na czerwonym Uniwersytecie Sląskim Jacek Wódz spłyca prymitywnie i relatywizuje niebezpiecznie: – Nieposłuszeństwo obywatelskie występuje zawsze, kiedy pewne grupy społeczne nie zgadzają się z pewnymi wartościami sformułowanymi w prawie.
 
Takie głupoty wygłaszane przez utytułowanych za komuny ludzi prowadzą do uznania za normalne, mądre, dobre i nabożnie szlachetne tego, że kurwy i złodzieje popełniając przestępstwa wykazują nieposłuszeństwo obywatelskie, a żydowski prokurator z Pszczyny wynosi z państwowej prokuratury tajne akta do domu w interesie publicznym, żeby się nie wydało, od kogo może on skasować, a kogo ze swoich nie wolno mu ruszać.
 
Ojca Rydzyka i wszystkich innych zakonników medialnych Radia Maryja ustawowy przymus złożenia oświadczenia lustracyjnego obowiązuje tak samo jak każdego innego, medialnego żyda. Lech Wałęsa z Matką Boską w klapie ma prawo wreszcie się dowiedzieć, czy Tadeusz Rydzyk przed wyjazdem na kilka lat do Niemiec podpisał Służbie Bezpieczeństwa cyrograf, czy certyfikat.
 
Jasne, że Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny Ziobro wszystkich żydów na raz w każdej prokuraturze za dupę nie złapie, więc trzeba będzie na gwałt uruchomić sądy 24-godzinne, żeby te wszystkie mafie: dziennikarskie i prokuratorskie, nauczycielskie i ubeckie, klerykalne i antyklerykalne zrównać w prawach z kurwami i chuliganami, może nie zaraz jak w Chinach na stadionach, ale jeżeli już będą chcieli wykazywać przy tym nieposłuszeństwo obywatelskie, to niech je wykazują razem z utytułowanym profesorem akademickim w pierdlu. I niech nie jedzą za państwowe, jeżeli im się państwowe prawo w Polsce nie podoba.
 
Gandhi nie jadł, to i oni mogą trochę pogłodować, jeżeli są jak Gandhi przekonani, że moralność jest podstawą wszechrzeczy, a substancją wszelkiej moralności jest prawda. Jeżeli ich nieposłuszeństwo obywatelskie ma czyste, religijne, czy Tołstojowskie źródło przekonań, to takich nauczycieli, księży dziennikarzy, kurwy i ubeków trzeba będzie 24 godziny na dobę po rękach całować,  a nie do ciupy pakować.  W Polsce, i w każdym narodzie świata.
 
Stan David Ligoń
http://sowa.salon24.pl/8108,index.html
15:12, kultur , SOWA
Link
środa, 07 marca 2007
Hołoty będziemy bronić jak niepodległości Polski.
Nie wiadomo, dlaczego premier Jarosław Kaczyński uważa problem żydokomunistycznej hołoty w Polsce za rzecz należącą wyłącznie do przeszlości?
- Po 1945 roku ta hołota mogła tryumfować, socjalizm to był ustrój hołoty, dla hołoty, można powiedzieć - mówił J. Kaczyński na poniedziałkowej konferencji prasowej.
We wtorek zaś prasa polskojęzyczna doniosła, że policja zatrzymała w Katowicach Ariadne G. córkę Edwarda Gierka w stanie nietrzeźwym w klinice okulistycznej, którą ta hołota wciąż kieruje.  69-letnia okulistka ma w wydychanym powietrzu 0,87 promila alkoholu i kij w oko hołocie, która śmie twierdzić, że problem żydokomunistycznej hołoty załatwi się w Polsce jedną pomyłką językową premiera.
 
Szmajdziński krytykując premiera popełnił błąd ahistoryzmu dialektowego typowy dla żydokomuny, która żydłaczy niemiłosiernie połykając spółgłoski w sposób typowy dla  hołoty cierpiącej za miliony, podczas kiedy wszystkie instytuty badania opinii publicznej nie dają hołocie nawet jednego procenta z ogółu uprawnionych do głosowania na hołotę. 
  
Stan David Ligoń
http://ro.weblog.ro
00:09, kultur , SOWA
Link
Zakładki:
EU-Fotos
Freunde - Przyjaciele
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Google Groups – wersja beta
Zapisz się do magazyn europejski
E-mail:
Odwiedź tę grupę
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę