Sekcją Finansową UB na Dolnym Sląsku kierował w latach 1949-54 we Wrocławiu Stanisław Ligoń, prawdziwe nazwisko Lemberger
Kategorie: Wszystkie | ALBUM | POST | Radio Katowice | SOWA
RSS
sobota, 20 listopada 2010
Silny Pedofil, słaba Polska. Z Prof. St. Dawidem Ligoniem rozmawia Magdalena Szmalc, czyta Stefan Kosiewski
Napisał sowa (») dzisiaj w 20:58 w kategorii Stefan Kosiewski,
Z szefem Pracowni Prognoz Politycznych rozmawia Magdalena Schmalz.
18:08
Silny pedofil, słaba Polska. Cz. 3 rozmowy z Prof. St.D …
 
sowa
 
Magda Szmalz: Panie Profesorze,   w styczniu br. znalazł Pan chwilę czasu, żeby porozmawiać ze mną o problemach Polaków w Niemczech a w dniu drugiej tury wyborów prezydenckich zechciał Pan porozmawiać o problemach Polaków w Polsce; czy moglibyśmy dzisiaj zamienić dwa słowa o Polakach w Ameryce?
 
Stan David Ligoń: Proszę uprzejmie, Moskal nie żyje.
 
 MS:  Antoni Macierewicz ze syjonistycznego KOR-u Michnika i Kuronia pofotygował się z byłą minister do Ameryki, żeby wskazać na nowy trop w zamachu na prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który za młodu był współpracownikiem syjonistycznego KOR-u a ostatnio ostatnią, wojowniczą przeszkodą dla Ameryki w pokojowym włączeniu Rosji do Nowego Porządku Swiatowego.
 
SDL: Wagę antyrosyjskiej waleczności Kaczyńskiego ukazał wiosną tego roku całemu światu Adam Michnik, syn Ozjasza Szechtera i brat żydokomunistycznego prokuratora Stefana Michnika, uczeń i sekretarz osobisty przewrotnego masona i syjonisty, też Antoniego -  Słonimskiego (nazwisko utwrzone od miasta Słonim), który przed wojną pisał antyżydowskie pamflety, żeby obżydzić żydostwo żydom, którzy nie chcieli się za nic spolaczyć ZA NIC a w 1968 prowokował potomków tych zatwardziałych w żydostwie żydów do wyjazdu z Polski na teren powiększonego terytorialnie Izraela powojennego, po kolejnej wojnie zaborczej z Arabami w 1967,  podsuwając propozycję pochowania Kaczyńskiego u boku przechrzty na protestantyzm i marszałka Piłsudskiego, żeby dla całego świata było już jasne, że Piłsudski i Kaczyński należą do tych militarystów i przechtów, którzy kulom i rakietom się już nie kłaniają, więc Rossmusen może wreszcie ogłaszać Miastu i światu, że Rosja dojrzała do włączenia jej do Nowej strategii NATO.
 
MS:  Powiedział Pan Profesor "Miastu i światu"..., a mówiąc słowo: Miasto - myślimy ostatnio najczęściej o Mafii, globalistycznym świecie przestępczym, prawdziwym czynniku przemian własnościowych i demokratycznych w Polsce po Magdalence i tzw. okrągłym stole Jaruzelskiego i Kiszczaka. Czy mamy przez to rozumieć, że pierwotny zamiar umieszczenia amerykańskiej Tarczy Antyrakietowej w Polsce był tylko jedną, wielką mistyfikacją i prowokacją Gliwicką Stanów Zjednoczonych, która spaliła na panewce po to, żeby światu ukazać groźne, bo niebezpieczne dla pokoju, marne oblicze nieobliczalnego Saddama Kaczyńskiego?
Przypomina Pan sobie straszny fanatyzm religijny Lecha Kaczyńskiego, te małe rączki bijące sobie brawo, oklasakujące w katedrze św. Jana ogłoszenie przez biskupa Warszawy przegranej Papieża Benedykta XVI w wojnie warszawsko-watykańskiej o kasę i posadę biskupa Warszawy?
 
SDL: Macierewicz i Fotyga spotkali się w Stanach z żydówką amerykańską Ross-Lehtinen z Florydy, zasiadającą w Kongresie i jeszcze z jakimś żydem robiącym za kongresmena a nie wiadomo, jak się przy tym dogadali, w jakim języku, bo Macierewicz jak wiadomo ze względów czysto patriotycznych posługuje się wyłącznie językiem kraju osiedlenia i zasymilowania, tak samo jak Michnik i bracia Kaczyńscy, a Fotyga za granicą mówi po angielsku.
 
MS:  Pan Profesor mówi w kilku językach a posługuje się biegle wieloma innymi; ostatnio przybliżył Pan przemyślenia Ukrainki Natalyi Lapiny wypowiadającej się na temat zniszczeń dokonanych przez żydokomunistów w Polsce, zniszczeń zabytków architektury drewnianej w Polsce na przykładzie miasta Czeladź koło Katowic, w Województwie Sląskim
 
SDL: Lapina powiedziała, że "Zniszczenia zabytków architektury to zniszczenie historii - to strata dla całej ludzkości, a nie tylko dla jednego kraju".  Dziękując jej za tę opinię należy jednocześnie przypomnieć, że to ta sama żydokomuna, ojcowie Kaczyńskich, Kuroniów i Macierewiczów dokonali zniszczeń zabytkowej architektury ukraińskiej w Bieszczadach, spalili wielką łuną nienawiści przepiękne, ludowe cerkiewki.
 
MS:  Proszę wybaczyć babską ciekawość, Panie Profesorze, ale złośliwi twierdzą, że skończył Pan Profesor studia na tej samej uczelni, na której Prof. Bartoszewski nie skończył swoich ze względu na obżydliwy antysemityzm. Czy to prawda, że obaj mieliście, jak to się mówi w pewnych kręgach: pod górkę?
 
SDL: Proszę Pani, ja jestem ze starej szkoły, po technikum mechanicznym w Sosnowcu, specjalność obróbka skrawaniem jak bliźniaczo podobny do prezydenta brat Lecha Wałęsy z Bydgoszczy, a Bartoszewski przed wojną już przesiadywał z żydami w kapeluszach po kawiarniach, gdzie jemu do antysemityzmu? On ma chyba nawet jakieś cztery obywatelstwa i zasiada m.in. w Radzie Nadzorczej ERGO. A co to jest ERGO to Pani wie? To jest właściciel większości budynków rządowych w Zachodniej Europie i terenów, na których stoją te budynki. To wszystko jest oddane teraz rządom w dzierżawę. Gdybym ja ten mostek oddawał w arendę, ho, ho!
Na Bartoszewskim psy wieszają, a mówiąc szczerze, to ja, ja go biorę szczerze w ochronę, bo to tylko taki Układ, a ludziom należy się szacunek na starość. Gdyby tak Stalin dzisiaj jeszcze żył, czy Pani myśli, że jakiś żyd Beria wpadłby na komisaryczny, szatański zaiste pomysł, żeby tego Stalina jeszcze truć? Nie można wszystkiego relatywizować.
 
MS:  A co Pan na to, że w Polsce libertyn Janusz Korwin-Mikke (prokapitalistyczna, globalistyczna Unia Polityki Realnej a za komuny przystawka Stronnictwo Demokratyczne) przemawiał 11 listopada na manifestacji Młodzieży Wszechpolskiej w Warszawie u boku Rafała Ziemkiewicza z gazety Rzeczypospolita, czy gdzie to on tam teraz pisuje,  jak przed wojną Słonimski, te swoje antyżydowskie rzekomo pamflety.
17:21, kultur , Radio Katowice
Link
SDL: Ten Mike to on sam o sobie zaświadcza, że jest szlachta kurlandzka, więc o nim się nie wypowiadam, bo Paprocki nie znał jeszcze takiego odczynnika. Zaś Rafał Ziemkiewicz to jest młody człowiek, który na fejsbuku pokazuje się z żoną i dwójką dzieci, więc chyba będzie chciał startować za rok na posła, żeby się jakoś zabezpieczyć finansowo, albo na europosła, bo dorabia gembę rzekomego faszyzmu tej Młodzieży Wszechpolskiej, która za młodego Giertycha wznosiła w telewizyjnych spotach rączki w pozdrowieniu hitlerowskim; poleciał za to Bosak, a Jarosław miał pretekst, żeby polecieć do Smolara,  Fundacji Batorego, żeby odwołać młodego Giertycha, bo ojciec twgo Giertycha, Maciej to jak gazeta wyborcza informowała robił za figuranta dla Służby Bezpieczeństwa i woził do starego Giertycha, który robił na Zachodzie za emigranta politycznego i rzekomego narodowca, a tak naprawdę to narobił kupę dzieci jak Wałęsa , zaś ubowcy dostarczali mu nie tylko przez tego syna materiał do publikacji.

MS:
 
To wszystko wyszło już dawno na na jaw i wszyscy wiedzą, co myśleć o tych Giertychach, których tylu się namnożyło, że jednego z nich masoneria umieściła w pobliżu Papieża Benedykta, a tylko Henryk Pająk ironizował jeszcze w Kielcach, 
Henryk Pająk, samo...
a chyba w tym samym dniu, co Pan ze mną ostatnio rozmawiał, że młody Giertych (komuno wróć!) ma jeszcze w Polsce przed sobą przyszłość polityczną.
SDL: Ja nie wiem, czy Pająk ironizował, bo on potrafi czasem być zgryźliwy, upierdliwy - jak mówi młodzież nie tylko wszechpolska, ale ja tam u niego ironii subtelnej nie widzę. To jest samouk, chlubi się, że został okrzyczany jako antysemita. Pisze grube książki na różne tematy, a przecież to wszystko, co on pisze jest za darmo w internecie w różnych językach.  Pająk jest przy tym samouk jednojęzyczny jak Kaczyński, który nawet Putinowi nie umiał powiedzieć zgoda po rosyjsku:  sogłasna. Nie był smirnyj, kiedy Putin chciał zbadać DNA Lecha, a u bliźniaków jednojajecznych, o czym Pani wie, DNA jest jedno. A więc Jarosław Kaczyński był i jest Przeszkoda w tym, co Obama teraz wyznacza jako plan działania dla całego świata.  Dlatego w Polsce ta Ross, ...Rostkowska, Kluzik-Rostkowska i cała ta syjonistyczna reszta usłużnych pod Poncyljuszem, bez Ziobra porzuca wiosła i opuszcza w pośpiechu bunkier wodza.
MS:  Jarosław Kaczyński nie ma kochanki i psa.

SDL: Ale ma kota. A Komorowski ma zaproszenie od Obamy do odwiedzenia Ameryki. Może powiedzą mu tam coś o HAARP?

10:50  HAARP (Napisy PL)

MS:   Dziękuję Panu Profesorowi za rozmowę.

SDL: Nie dziękuj, wyznam ci szczerze: pierwej bym pałkę strzaskał na twej głowie, gdyby nie te pod krzyżem pacierze. Kto tak powiedział?

MS:  Czy chodzi o ten krzyż ustawiony przez harcerską młodzież, którą manipuluje bezwstydnie krajowa Polonia?

SDL: Chodzi mi o tę młodzież, najmłodszych Braci naszych, który, mecenas Barański nie wyjaśnia jednak na stronie ONR , dlaczego marszem 11 listopada w Warszawie pokierował nie ONR, lecz właśnie ci anonimowi,  młodzi ludzie (kto wydał taki rozkaz?),  których nikt jeszcze w Polsce nie osądził, chociaż dostarczyli chyba wystarczająco dużo dowodów błazeńskimi pozdrowieniami na wzór hitlerowców z Auschwitz, a był z nimi poseł Zawisza, który podaje się za Narodowe Siły Zbrojne i ten groteskowy szachista w kapeluszu rabina, który licytował pod pomnikiem Dmowskiego trzy karty bez atu.      

sowa

17:11, kultur , Radio Katowice
Link
czwartek, 11 listopada 2010
Holocaust, milionowe oszustwa w USA./ Millionenbetrug bei Holocaust-Entschädigungen

Holocaust, milionowe oszustwa w USA. wideo

+
Holocaust, milionowe oszustwa w USA.
01:35 | 7,29 MB
Użytkownik: kulturzentrum
Audio ›
04:54     
 
Holokaust, milionowe oszustwa w USA.
sowa
Państwowa telewizja niemiecka ARD przyniosła w rocznicę tzw. kryształowej nocy (spalenia synagog w hitlerowskich Niemczech) informację o milionowych oszustwach bandy żydów amerykańskich, które wykryła ostatnio prokuratura w USA. 
Aresztowano 17  żydowskich imigrantów z byłego Związku Sowieckiego, którzy skasowali na sfałszowane papiery ok. 42 mln dolarów odszkodowania od rządu Niemiec, za rzekome prześladowanie nie istniejących nigdy w rzeczywistości, żydowskich ofiar.
Fundacja żydowska, która przez 16 lat zamieszana była w kryminalny proceder tłumaczy, że to tylko 1 proc. wszystkich odszkodowań, które załatwiała w tym czasie. W sumie: 42 mln x 100 = 4 200 milionów dolarów wypłaconych nie wiedzieć komu i za co!
Pośród kilkudziesięciu komentarzy zamieszczonych przez poruszonych widzów na internetowej stronie pierwszego programu telewizji niemieckiej, mimo policyjnej kontroli internetu w Niemczech nastawionej głównie na szukanie pederastów i antysemitów, znajduje się i zapis wynikający z nieznajomości zasadniczych różnic cywilizacyjnych między żydami, a ludźmi kultur europejskich. Wpis ten zapytuje uprzejmie, dlaczego oficjalnego komunikatu na ten temat nie ogłasza Centralna Rada Zydów w Niemczech, dlaczego nie ma stanowiska Centralnej Rady Zydów w USA i dlaczego brakuje w tej sprawie oficjalnego stanowiska Ministra Sprawiedliwości rządu Baracka Huseina Obamy?
 
Mentalność ludzka ma źródła w mądrościach powtarzanych z lubością przez pokolenia, jeśli to powtarzanie ma jakiś namacalny sens. Choschen ha-mischpat 156,5 mówi na ten przykład:
"...dem Juden ist es erlaubt, das Vermögen der Nichtjuden an sich zu bringen. Auf jede Art und Weise, denn das Vermögen der Akum (Goyim) ist wie herrenloses Gut".
 
Znajomość z pewnym żydowskim adwokatem we Frankfurcie nad Menem, który z odzyskanego dla klienta za skradzione w Polsce auto odszkodowania pobrał sobie kilka tysięcy euro za dwie inne usługi, których w rzeczywistości nigdy nie było, pozwala przetłumaczyć na nasze przytoczone zdanie słowami tegoż mecenasa: "Herr Ligon, das Geld war da". Pieniądze były (to się brało), bo
 
"...żydowi jest dozwolone, majątek nieżyda zabrać. W każdy sposób, bo majątek nieżyda (goja) jest jak bezpańskie dobro", jak mówi Pismo.
 
 
Stan David Ligoń

Millionenbetrug bei Holocaust-Entschädigungen

 

Deutsche Entschädigungs-Fonds für Holocaust-Überlebende sind in den USA um rund 30 Millionen Euro betrogen worden. Die Staatsanwaltschaft nahm 17 Personen fest, die Tausende von Anträgen fingiert haben sollen. Unter den Festgenommenen ist auch ein ehemaliger Stiftungsdirektor.  mehr

http://gloria.tv/?media=109225

01:43, kultur , SOWA
Link
Zakładki:
EU-Fotos
Freunde - Przyjaciele
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Google Groups – wersja beta
Zapisz się do magazyn europejski
E-mail:
Odwiedź tę grupę
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę