Sekcją Finansową UB na Dolnym Sląsku kierował w latach 1949-54 we Wrocławiu Stanisław Ligoń, prawdziwe nazwisko Lemberger
Blog > Komentarze do wpisu
SDL: Ten Mike to on sam o sobie zaświadcza, że jest szlachta kurlandzka, więc o nim się nie wypowiadam, bo Paprocki nie znał jeszcze takiego odczynnika. Zaś Rafał Ziemkiewicz to jest młody człowiek, który na fejsbuku pokazuje się z żoną i dwójką dzieci, więc chyba będzie chciał startować za rok na posła, żeby się jakoś zabezpieczyć finansowo, albo na europosła, bo dorabia gembę rzekomego faszyzmu tej Młodzieży Wszechpolskiej, która za młodego Giertycha wznosiła w telewizyjnych spotach rączki w pozdrowieniu hitlerowskim; poleciał za to Bosak, a Jarosław miał pretekst, żeby polecieć do Smolara,  Fundacji Batorego, żeby odwołać młodego Giertycha, bo ojciec twgo Giertycha, Maciej to jak gazeta wyborcza informowała robił za figuranta dla Służby Bezpieczeństwa i woził do starego Giertycha, który robił na Zachodzie za emigranta politycznego i rzekomego narodowca, a tak naprawdę to narobił kupę dzieci jak Wałęsa , zaś ubowcy dostarczali mu nie tylko przez tego syna materiał do publikacji.

MS:
 
To wszystko wyszło już dawno na na jaw i wszyscy wiedzą, co myśleć o tych Giertychach, których tylu się namnożyło, że jednego z nich masoneria umieściła w pobliżu Papieża Benedykta, a tylko Henryk Pająk ironizował jeszcze w Kielcach, 
Henryk Pająk, samo...
a chyba w tym samym dniu, co Pan ze mną ostatnio rozmawiał, że młody Giertych (komuno wróć!) ma jeszcze w Polsce przed sobą przyszłość polityczną.
SDL: Ja nie wiem, czy Pająk ironizował, bo on potrafi czasem być zgryźliwy, upierdliwy - jak mówi młodzież nie tylko wszechpolska, ale ja tam u niego ironii subtelnej nie widzę. To jest samouk, chlubi się, że został okrzyczany jako antysemita. Pisze grube książki na różne tematy, a przecież to wszystko, co on pisze jest za darmo w internecie w różnych językach.  Pająk jest przy tym samouk jednojęzyczny jak Kaczyński, który nawet Putinowi nie umiał powiedzieć zgoda po rosyjsku:  sogłasna. Nie był smirnyj, kiedy Putin chciał zbadać DNA Lecha, a u bliźniaków jednojajecznych, o czym Pani wie, DNA jest jedno. A więc Jarosław Kaczyński był i jest Przeszkoda w tym, co Obama teraz wyznacza jako plan działania dla całego świata.  Dlatego w Polsce ta Ross, ...Rostkowska, Kluzik-Rostkowska i cała ta syjonistyczna reszta usłużnych pod Poncyljuszem, bez Ziobra porzuca wiosła i opuszcza w pośpiechu bunkier wodza.
MS:  Jarosław Kaczyński nie ma kochanki i psa.

SDL: Ale ma kota. A Komorowski ma zaproszenie od Obamy do odwiedzenia Ameryki. Może powiedzą mu tam coś o HAARP?

10:50  HAARP (Napisy PL)

MS:   Dziękuję Panu Profesorowi za rozmowę.

SDL: Nie dziękuj, wyznam ci szczerze: pierwej bym pałkę strzaskał na twej głowie, gdyby nie te pod krzyżem pacierze. Kto tak powiedział?

MS:  Czy chodzi o ten krzyż ustawiony przez harcerską młodzież, którą manipuluje bezwstydnie krajowa Polonia?

SDL: Chodzi mi o tę młodzież, najmłodszych Braci naszych, który, mecenas Barański nie wyjaśnia jednak na stronie ONR , dlaczego marszem 11 listopada w Warszawie pokierował nie ONR, lecz właśnie ci anonimowi,  młodzi ludzie (kto wydał taki rozkaz?),  których nikt jeszcze w Polsce nie osądził, chociaż dostarczyli chyba wystarczająco dużo dowodów błazeńskimi pozdrowieniami na wzór hitlerowców z Auschwitz, a był z nimi poseł Zawisza, który podaje się za Narodowe Siły Zbrojne i ten groteskowy szachista w kapeluszu rabina, który licytował pod pomnikiem Dmowskiego trzy karty bez atu.      

sowa

sobota, 20 listopada 2010, kultur

Polecane wpisy

Google Groups – wersja beta
Zapisz się do magazyn europejski
E-mail:
Odwiedź tę grupę
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę