Sekcją Finansową UB na Dolnym Sląsku kierował w latach 1949-54 we Wrocławiu Stanisław Ligoń, prawdziwe nazwisko Lemberger
Blog > Komentarze do wpisu
Silny Pedofil, słaba Polska. Z Prof. St. Dawidem Ligoniem rozmawia Magdalena Szmalc, czyta Stefan Kosiewski
Napisał sowa (») dzisiaj w 20:58 w kategorii Stefan Kosiewski,
Z szefem Pracowni Prognoz Politycznych rozmawia Magdalena Schmalz.
18:08
Silny pedofil, słaba Polska. Cz. 3 rozmowy z Prof. St.D …
 
sowa
 
Magda Szmalz: Panie Profesorze,   w styczniu br. znalazł Pan chwilę czasu, żeby porozmawiać ze mną o problemach Polaków w Niemczech a w dniu drugiej tury wyborów prezydenckich zechciał Pan porozmawiać o problemach Polaków w Polsce; czy moglibyśmy dzisiaj zamienić dwa słowa o Polakach w Ameryce?
 
Stan David Ligoń: Proszę uprzejmie, Moskal nie żyje.
 
 MS:  Antoni Macierewicz ze syjonistycznego KOR-u Michnika i Kuronia pofotygował się z byłą minister do Ameryki, żeby wskazać na nowy trop w zamachu na prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który za młodu był współpracownikiem syjonistycznego KOR-u a ostatnio ostatnią, wojowniczą przeszkodą dla Ameryki w pokojowym włączeniu Rosji do Nowego Porządku Swiatowego.
 
SDL: Wagę antyrosyjskiej waleczności Kaczyńskiego ukazał wiosną tego roku całemu światu Adam Michnik, syn Ozjasza Szechtera i brat żydokomunistycznego prokuratora Stefana Michnika, uczeń i sekretarz osobisty przewrotnego masona i syjonisty, też Antoniego -  Słonimskiego (nazwisko utwrzone od miasta Słonim), który przed wojną pisał antyżydowskie pamflety, żeby obżydzić żydostwo żydom, którzy nie chcieli się za nic spolaczyć ZA NIC a w 1968 prowokował potomków tych zatwardziałych w żydostwie żydów do wyjazdu z Polski na teren powiększonego terytorialnie Izraela powojennego, po kolejnej wojnie zaborczej z Arabami w 1967,  podsuwając propozycję pochowania Kaczyńskiego u boku przechrzty na protestantyzm i marszałka Piłsudskiego, żeby dla całego świata było już jasne, że Piłsudski i Kaczyński należą do tych militarystów i przechtów, którzy kulom i rakietom się już nie kłaniają, więc Rossmusen może wreszcie ogłaszać Miastu i światu, że Rosja dojrzała do włączenia jej do Nowej strategii NATO.
 
MS:  Powiedział Pan Profesor "Miastu i światu"..., a mówiąc słowo: Miasto - myślimy ostatnio najczęściej o Mafii, globalistycznym świecie przestępczym, prawdziwym czynniku przemian własnościowych i demokratycznych w Polsce po Magdalence i tzw. okrągłym stole Jaruzelskiego i Kiszczaka. Czy mamy przez to rozumieć, że pierwotny zamiar umieszczenia amerykańskiej Tarczy Antyrakietowej w Polsce był tylko jedną, wielką mistyfikacją i prowokacją Gliwicką Stanów Zjednoczonych, która spaliła na panewce po to, żeby światu ukazać groźne, bo niebezpieczne dla pokoju, marne oblicze nieobliczalnego Saddama Kaczyńskiego?
Przypomina Pan sobie straszny fanatyzm religijny Lecha Kaczyńskiego, te małe rączki bijące sobie brawo, oklasakujące w katedrze św. Jana ogłoszenie przez biskupa Warszawy przegranej Papieża Benedykta XVI w wojnie warszawsko-watykańskiej o kasę i posadę biskupa Warszawy?
 
SDL: Macierewicz i Fotyga spotkali się w Stanach z żydówką amerykańską Ross-Lehtinen z Florydy, zasiadającą w Kongresie i jeszcze z jakimś żydem robiącym za kongresmena a nie wiadomo, jak się przy tym dogadali, w jakim języku, bo Macierewicz jak wiadomo ze względów czysto patriotycznych posługuje się wyłącznie językiem kraju osiedlenia i zasymilowania, tak samo jak Michnik i bracia Kaczyńscy, a Fotyga za granicą mówi po angielsku.
 
MS:  Pan Profesor mówi w kilku językach a posługuje się biegle wieloma innymi; ostatnio przybliżył Pan przemyślenia Ukrainki Natalyi Lapiny wypowiadającej się na temat zniszczeń dokonanych przez żydokomunistów w Polsce, zniszczeń zabytków architektury drewnianej w Polsce na przykładzie miasta Czeladź koło Katowic, w Województwie Sląskim
 
SDL: Lapina powiedziała, że "Zniszczenia zabytków architektury to zniszczenie historii - to strata dla całej ludzkości, a nie tylko dla jednego kraju".  Dziękując jej za tę opinię należy jednocześnie przypomnieć, że to ta sama żydokomuna, ojcowie Kaczyńskich, Kuroniów i Macierewiczów dokonali zniszczeń zabytkowej architektury ukraińskiej w Bieszczadach, spalili wielką łuną nienawiści przepiękne, ludowe cerkiewki.
 
MS:  Proszę wybaczyć babską ciekawość, Panie Profesorze, ale złośliwi twierdzą, że skończył Pan Profesor studia na tej samej uczelni, na której Prof. Bartoszewski nie skończył swoich ze względu na obżydliwy antysemityzm. Czy to prawda, że obaj mieliście, jak to się mówi w pewnych kręgach: pod górkę?
 
SDL: Proszę Pani, ja jestem ze starej szkoły, po technikum mechanicznym w Sosnowcu, specjalność obróbka skrawaniem jak bliźniaczo podobny do prezydenta brat Lecha Wałęsy z Bydgoszczy, a Bartoszewski przed wojną już przesiadywał z żydami w kapeluszach po kawiarniach, gdzie jemu do antysemityzmu? On ma chyba nawet jakieś cztery obywatelstwa i zasiada m.in. w Radzie Nadzorczej ERGO. A co to jest ERGO to Pani wie? To jest właściciel większości budynków rządowych w Zachodniej Europie i terenów, na których stoją te budynki. To wszystko jest oddane teraz rządom w dzierżawę. Gdybym ja ten mostek oddawał w arendę, ho, ho!
Na Bartoszewskim psy wieszają, a mówiąc szczerze, to ja, ja go biorę szczerze w ochronę, bo to tylko taki Układ, a ludziom należy się szacunek na starość. Gdyby tak Stalin dzisiaj jeszcze żył, czy Pani myśli, że jakiś żyd Beria wpadłby na komisaryczny, szatański zaiste pomysł, żeby tego Stalina jeszcze truć? Nie można wszystkiego relatywizować.
 
MS:  A co Pan na to, że w Polsce libertyn Janusz Korwin-Mikke (prokapitalistyczna, globalistyczna Unia Polityki Realnej a za komuny przystawka Stronnictwo Demokratyczne) przemawiał 11 listopada na manifestacji Młodzieży Wszechpolskiej w Warszawie u boku Rafała Ziemkiewicza z gazety Rzeczypospolita, czy gdzie to on tam teraz pisuje,  jak przed wojną Słonimski, te swoje antyżydowskie rzekomo pamflety.
sobota, 20 listopada 2010, kultur

Polecane wpisy

Google Groups – wersja beta
Zapisz się do magazyn europejski
E-mail:
Odwiedź tę grupę
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę