Sekcją Finansową UB na Dolnym Sląsku kierował w latach 1949-54 we Wrocławiu Stanisław Ligoń, prawdziwe nazwisko Lemberger
Blog > Komentarze do wpisu
Holocaust, milionowe oszustwa w USA./ Millionenbetrug bei Holocaust-Entschädigungen

Holocaust, milionowe oszustwa w USA. wideo

+
Holocaust, milionowe oszustwa w USA.
01:35 | 7,29 MB
Użytkownik: kulturzentrum
Audio ›
04:54     
 
Holokaust, milionowe oszustwa w USA.
sowa
Państwowa telewizja niemiecka ARD przyniosła w rocznicę tzw. kryształowej nocy (spalenia synagog w hitlerowskich Niemczech) informację o milionowych oszustwach bandy żydów amerykańskich, które wykryła ostatnio prokuratura w USA. 
Aresztowano 17  żydowskich imigrantów z byłego Związku Sowieckiego, którzy skasowali na sfałszowane papiery ok. 42 mln dolarów odszkodowania od rządu Niemiec, za rzekome prześladowanie nie istniejących nigdy w rzeczywistości, żydowskich ofiar.
Fundacja żydowska, która przez 16 lat zamieszana była w kryminalny proceder tłumaczy, że to tylko 1 proc. wszystkich odszkodowań, które załatwiała w tym czasie. W sumie: 42 mln x 100 = 4 200 milionów dolarów wypłaconych nie wiedzieć komu i za co!
Pośród kilkudziesięciu komentarzy zamieszczonych przez poruszonych widzów na internetowej stronie pierwszego programu telewizji niemieckiej, mimo policyjnej kontroli internetu w Niemczech nastawionej głównie na szukanie pederastów i antysemitów, znajduje się i zapis wynikający z nieznajomości zasadniczych różnic cywilizacyjnych między żydami, a ludźmi kultur europejskich. Wpis ten zapytuje uprzejmie, dlaczego oficjalnego komunikatu na ten temat nie ogłasza Centralna Rada Zydów w Niemczech, dlaczego nie ma stanowiska Centralnej Rady Zydów w USA i dlaczego brakuje w tej sprawie oficjalnego stanowiska Ministra Sprawiedliwości rządu Baracka Huseina Obamy?
 
Mentalność ludzka ma źródła w mądrościach powtarzanych z lubością przez pokolenia, jeśli to powtarzanie ma jakiś namacalny sens. Choschen ha-mischpat 156,5 mówi na ten przykład:
"...dem Juden ist es erlaubt, das Vermögen der Nichtjuden an sich zu bringen. Auf jede Art und Weise, denn das Vermögen der Akum (Goyim) ist wie herrenloses Gut".
 
Znajomość z pewnym żydowskim adwokatem we Frankfurcie nad Menem, który z odzyskanego dla klienta za skradzione w Polsce auto odszkodowania pobrał sobie kilka tysięcy euro za dwie inne usługi, których w rzeczywistości nigdy nie było, pozwala przetłumaczyć na nasze przytoczone zdanie słowami tegoż mecenasa: "Herr Ligon, das Geld war da". Pieniądze były (to się brało), bo
 
"...żydowi jest dozwolone, majątek nieżyda zabrać. W każdy sposób, bo majątek nieżyda (goja) jest jak bezpańskie dobro", jak mówi Pismo.
 
 
Stan David Ligoń

Millionenbetrug bei Holocaust-Entschädigungen

 

Deutsche Entschädigungs-Fonds für Holocaust-Überlebende sind in den USA um rund 30 Millionen Euro betrogen worden. Die Staatsanwaltschaft nahm 17 Personen fest, die Tausende von Anträgen fingiert haben sollen. Unter den Festgenommenen ist auch ein ehemaliger Stiftungsdirektor.  mehr

http://gloria.tv/?media=109225

czwartek, 11 listopada 2010, kultur

Polecane wpisy

Google Groups – wersja beta
Zapisz się do magazyn europejski
E-mail:
Odwiedź tę grupę
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę